LVMH Prize: відкрився прийом заявок на конкурс молодих дизайнерів

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Концерн LVMH Louis Vuitton Moët Hennessy відкрив прийом заявок на восьмий конкурс LVMH для молодих дизайнерів одягу. Проте цьогоріч все пройде зовсім по-іншому, ніж зазвичай.

Французький концерн LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, що володіє більшістю брендів-виробників предметів розкоші, вже восьмий рік поспіль запроваджує премію для молодих дизайнерів одягу. Вона відкрита для конкурсантів віком до 40 років, які представили та продали принаймні дві готові колекції жіночого, чоловічого або унісекс одягу. Півфіналістів призу зазвичай обирає експертна група під час Паризького тижня моди.

Кілька днів тому компанія відкрила прийом заявок конкурс для модельєрів зі всього світу. Аби взяти участь, потрібно заповнити спеціальну форму на сайті до 28 лютого. Цьогоріч імена півфіналістів оголосять під час діджитал-форуму, який відбудеться на початку квітня.

«Слід зазначити, що у зв’язку з пандемією, яка наклала певні обмеження, півфінал цього року як виняток набуде форми цифрового форуму, який відбудеться з 6 по 11 квітня. Форум дозволить кожному з наших міжнародних експертів знаходити та відбирати в інтернеті дизайнерів-конкурсантів»,  йдеться у заяві LVMH.

Переможець, визначений журі, до складу якого входять найкращі дизайнери LVMH, буде нагороджений грошовою премією у розмірі 300 тис. євро та отримає рік професійних консультацій з експертами LVMH. Переможець спеціального призу премії Карла Лагерфельда –  отримає 150 тис. євро. LVMH також нагороджує трьох випускників шкіл моди. Цього року будуть розглядатися випускники з 2020 та 2021 років. Переможці приєднаються до одного з домів групи на один рік.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також