Louis Vuitton запускає спеціальний парфумерний сервіс

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Louis Vuitton відтепер пропонує своїм клієнтам не лише колекції парфумів, але й розробку індивідуальних ароматів. За словами майстра-парфумера бренду, кастомізовані парфуми цілковито відображатимуть індивідуальність і неповторний стиль кожного клієнта.

Мистецтво персоналізації, що закладено в ДНК бренду Louis Vuitton, ніколи не поширювалось на парфумерну лінію майстри створювали виключно готові колекції ароматів, серед яких можна було вибрати свого фаворита. Проте недавно бренд оголосив, що розпочинає створювати індивідуальні парфуми для своїх клієнтів. Відтепер у бутику можна організувати зустріч з ексклюзивним майстром-парфумером компанії Жаком Кавалье-Беллетрудом і поділитися усіма особистими вподобаннями, від запахів улюблених страв, до ароматів, що відгукуються в пам’яті з дитинства. На основі цього парфумер створюватиме ольфакторний портрет клієнта і пропонуватиме варіанти персоналізованих ароматів.

Особливість персоналізованих парфумів Louis Vuitton полягає в тому, що індивідуальність аромату буде перегукуватися з ольфакторним почерком бренду, а кожна нота буде створена з сировини виняткової якості.

Парфуми – це дуже інтимна річ. Аромати є частиною нашої історії та знаменують різні етапи життя, незалежно від того, пов’язані вони з дитинством, юністю чи першим коханням. Персоналізація важлива частина бренду Louis Vuitton. Більше ста років до нас приходять люди і замовляють індивідуальні валізи. Тепер так само можна замовити й індивідуальний парфум. Я думаю, це певна місія розкоші. Лише ольфакторний сектор може досягти реальної персоналізації: уявіть собі творіння, яке клієнт потенційно може зберегти на все життя.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також