Магнітні бурі у листопаді 2023 року: коли чекати і що планувати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Дати магнітних бур у листопаді 2023 року важливо знати для того, щоб уберегтися від поганого самопочуття й неприємностей. Редакція Beauty HUB традиційно підготувала календар магнітних бур на останній місяць осені.

У листопаді 2023 року астрологи прогнозують кілька спалахів магнітних бур, і всі – під кінець місяця. Водночас коливання будуть слабкої та середньої інтенсивності, а ось сильних магнітних спалахів природа нам не підготувала. Коли саме будуть будуть спалахи на Сонці у листопаді та як їх пережити, читайте нижче.

Коли чекати магнітні бурі у листопаді 2023 року

Магнітні бурі виникають на Землі з різною періодичністю й інтенсивністю. У середньому геомагнітні коливання тривають від 2 до 5 днів і класифікуються як слабкі, помірні, сильні та дуже сильні. Загальноприйнятий індекс магнітної активності – k, згідно з яким усі магнітні бурі оцінюють за дев’ятибальною системою. Частота появи магнітних бур на землі пов’язана з 11-річним циклом сонячної активності. У періоди мінімальної активності Землі відбувається до 50 магнітних бур на рік.

Звичайно, ми не можемо побачити геомагнітну активність, але це не означає, що вона не впливає на нас. Погіршення самопочуття, безсоння, загострення хронічних хвороб та навіть проблеми із травленням можуть бути спричинені активністю на Сонці. Тому важливо мати при собі графік магнітних бур у листопаді 2023 року, щоб підготуватися заздалегідь.

 • 18-20, 29-30 листопада 2023 року – слабка геомагнітна буря, яка практично не позначиться на самопочутті більшості людей. Тільки дуже чутливі люди з ослабленим імунітетом та деякими захворюваннями можуть скаржитися на безсоння, зниження апетиту й підвищену стомлюваність.
 • 24-26 листопада 2023 року – триденна геомагнітна буря середньої інтенсивності. Спалахи на Сонці будуть відчутні метеочутливим людям. Негативний вплив виявиться сильними головними болями, перепадами артеріального тиску, навіть може здатися, що ви хворієте. Варто обмежити фізичні навантаження та більше часу відпочивати.

Магнітні бурі у листопаді 2023 року: як пережити без шкоди здоров’ю

Негативний вплив магнітних бур проявляється фізичним дискомфортом, а саме спостерігають збої у роботі серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, проблеми з нервовою системою (безсоння, підвищена стресовість, тривожність, депресії, зниження працездатності).

Не варто думати, що магнітні бурі – це вирок. Багато експертів говорять про те, що коригування елементарних рутинних справ під час геомагнітних спалахів може значно покращити якість життя.

Ось кілька порад про те, як поводитися під час магнітних бур.

 1. Заздалегідь сплануйте фізичні й емоційні навантаження, намагайтеся зберігати душевний спокій.
 2. Дотримуйтесь режиму сну, дуже важливо висипатися.
 3. Корисні заняття йогою, дихальні вправи та медитації. Це допоможе уникнути конфліктних ситуацій вдома й на роботі. Починайте і закінчуйте день із контрастного душу, чергуючи по 10-15 секунд холодну та гарячу воду.
 4. У період геомагнітної активності нашому організму потрібно більше свіжого повітря. Заплануйте на ці дні тривалі прогулянки, частіше провітрюйте приміщення, де ви працюєте або відпочиваєте. Уникайте прогулянок під палючим сонцем, відкладіть поїздки на автомобілі або літаку.
 5. Інтенсивні заняття спортом у дні магнітних бур не рекомендуються. В ідеалі – зробити зарядку, адже навіть прості фізичні вправи покращують кровообіг.
 6. Контролюйте свій тиск, особливо якщо страждаєте на гіпертонію або гіпотонію.
 7. Перегляньте раціон. У період магнітних бур слід збагатити його продуктами, які зміцнюють стінки судин та добре впливають на мікроциркуляцію крові: цитрусовими, морквою, яйцями. Ваш денний раціон має складатися переважно з овочів і фруктів з високим вмістом калію та магнію.
 8. Підтримуйте здоровий водний баланс. Також корисні трав’яні чаї з м’яти, меліси та ромашки. А ось від продуктів, що затримують воду в організмі: копченостей, гострих і солоних страв, а також смажених страв, кофеїновмісних напоїв та алкоголю – відмовтеся зовсім.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також