Магнітні бурі в червні 2023 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

магнітні бурі в червні 2023

Редакція Beauty HUB підготувала для вас гайд по магнітних бурях червня 2023 року, щоб бути готовими до них на всі 100 %.

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі з різною інтенсивністю, яке може тривати від кількох годин до кількох днів. Магнітні бурі здатні зіпсувати навіть найпрекрасніший день, адже вони можуть спричинити слабкість, підвищувати тиск, спричиняти різкі зміни настрою, мігрені і навіть проблеми зі сном. Тому правильно плануємо місяць, щоб запобігти проблемам і неприємним ситуаціям.

Магнітні бурі в червні 2023 року: графік

В червні 2023 року нас чекає чимало магнітних бурь. І навіть початок місяця розпочнеться зі спалахів на Сонці.

1, 7, 16 та 30 червня нас очікують слабкі магнітні бурі. Якщо ви не відчуваєте метеозалежність, такі магнітні бурі можуть пройти для вас непомітно.

10, 28 та 29 червня готуємося до магнітних бурь середньої потужності. Якщо під час спалахів на Сонці ваше самопочуття змінюється, не будуйте багато планів на ці дні, а важливі справи краще перенесіть.

2, 18, 19 та 20 червня на нас чекають сильні магнітні бурі. В ці дні краще забезпечити собі лайт-режим дня: відпочити, зайнятися надихаючими практиками, приділити увагу здоров’ю.

Магнітні бурі в червні 2023 року: як пережити без шкоди для здоров’я

Найкраща порада щодо дій під час магнітних бурь – уникати стресу, дратівливих ситуацій, пригнічення настрою і занять, які можуть шкодити здоров’ю. Натомість варто потурбуватися про власне самопочуття і забезпечити собі заслужений відпочинок.

В період магнітних бурь зверніть увагу на своє харчування. Їжте корисні і смачні продукти, відмовтеся від солодощів і фастфуду. В ці дні краще не зловживати алкоголем і кавою, а перевагу варто надати заспокійливим трав’яним чаям і, звичайно ж, чистій питній воді.

Також не забувайте про фізичну активність – займіться йогою, зробіть легку пробіжку або просто прогуляйтеся літнім містом. Не навантажуйте себе занадто сильно у дні магнітних бурь, і ваш організм вам буде вдячний. І не забуваємо висипатися – якщо поспати вночі не вдалося через обстріли, влаштуйте собі денний відпочинок.

В період зміни геомагнітного поля Землі можуть загострюватися хронічні хвороби. Не відкладайте похід до лікаря – можливо, це знак, що проблеми вашого організму потребують термінового вирішення.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також