Навіщо потрібен генетичний тест і коли його слід робити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

генетичний тест

Зробивши генетичний тест, можна отримати цінну інформацію про генетичну схильність вашого організму і тим самим уникнути розвитку безлічі хвороб. Людмила Гончарова розповість більше про можливості генетичних досліджень.

У кожного організму є своя генетична історія. Використовуючи інформацію, яку надає генетичний тест, можна отримати знання щодо стану свого організму, його індивідуальних особливостей, ризиків виникнення хвороб і можливості їх профілактики. Зробивши генетичний тест дитині, можна уникнути безлічі проблем, пов’язаних з їх подальшим розвитком.

Людмила Гончарова

Людмила Гончарова, лікар-імунолог, генетик, мікробіолог, дієтолог, психіатр першої категорії, засновниця Goncharova clinic

Для чого потрібні генетичні дослідження звичайній людині і з якого віку можна робити генетичний тест

Генетичні, хромосомні, імунні дослідження необхідні для того, щоб лікар зміг скласти для людини її індивідуальний код здоров’я і рекомендації для уникнення різного виду генетичних захворювань. Ніякі відомі дієти не дадуть того результату, який дає повноцінний аналіз на основі вашої генетики. Більше того, найменший нюанс і помилка в харчуванні можуть нашкодити і викликати алергію, за якою піде перелік хронічних захворювань.

Генетичні тести потрібні абсолютно всім, адже кожна людина має право з народження бути здоровою.

Тестування, при нормальному розвитку дитини, ми робимо з шести місяців. У виняткових випадках – з самого народження, щоб визначити, як краще її годувати. Часто бувають випадки, коли генетика жінки і її дитини не підходять одна одній. Тоді починається боротьба їх імунних систем. Наслідок – блокування, набряки, алергічні реакції, які закінчуються реанімаційними станами, дисбіози. Генетичний тест потрібно робити, щоб цього уникнути. Він робиться за слиною і не викликає дискомфорту ні у матері, ні у дитини.

Результати тесту подаються з точки зору жирової клітини і обміну білків, жирів і вуглеводів в організмі. Багато хто думає, що цей тест призначений для схуднення. Це невірне судження. Тестування дає оцінку статусу організму, щоб обмінні процеси в ньому працювали як належить, і людина відчувала себе комфортно, здорово і привабливо. А надмірна вага – це сукупність судинних і гормональних захворювань, ендокринних патологій, порушень певних біохімічних законів, при яких у людини починається запальний процес в кишківнику.

Яка інформація зберігається в генах

Гени зберігають в собі інформацію про весь рід людини з моменту її зачаття і по сьогоднішній день. ДНК-тест – скринінговий тест, за результатами якого ми бачимо білково-жиро-вуглеводну складову продукту і оцінку генома. Результати цього тесту несуть в собі додаткову інформацію і дають загальну картину схильності людини до різних захворювань.

генетический тест это

Щоб простежити, як спосіб життя конкретної людини впливає на її організм і обмінні процеси, потрібні ще додаткові імунні аналізи – алергоскринінги. Вони несуть інформацію про те, як гени людини працюють при її способі життя і харчових звичках.

Імунні клітини рідко змінюють свою інформаційну структуру. Але, якщо ми харчуємося по ДНК, вони теж змінюються в залежності від нашої активності і схильності до захворювань. У нашій клініці ми покращуємо ДНК, трансформуємо її, тому аналізи рекомендується перездавати кожні 5-7 років.

Кому потрібен генетичний тест

Не буває людини без генетичної схильності до захворювань. Найчастіше, підсвідомо людина, яка не знає свій організм, робить те, що їй категорично протипоказано. Вона може не відчувати алергічних реакцій під час харчування або ведення свого звичного способу життя, які конкретно цій людині абсолютно не підходять.

Через деякий час людина починає відчувати постійну втому і дратівливість. Так запускається механізм розвитку хронічних захворювань. Щоб цього уникнути, потрібно перебудовувати своє мислення. У цьому допомагають генетичні тести, які змінюють когнітивні функції організму. Як результат – людина починає приймати правильні рішення і думати про своє здоров’я.

Нашому найбільш зрілому пацієнту 90 років. Змінити якість свого життя можна в будь-якому віці: починаючи з юних років, до того моменту, поки ви хочете бути здоровим, щасливим і красивим. Але важливо розуміти, що чим раніше запуститься механізм очищення вашого організму, тим швидше можна буде побачити результат.

 Що робити, при виявленні генетичних ризиків

Харчуватися тільки за законами своєї ДНК, хромосом та імунної системи. Харчування за індивідуальними законами власного організму – і ви виходите з онкологічного процесу.

На жаль, часто людина підсвідомо робить те, що їй категорично протипоказано.

Навіть якщо у людини немає схильності, наприклад, до раку грудей, своєю поведінкою і харчуванням вона може довести себе до нього. Тому їй необхідно володіти інформацією як про індивідуальну генетичну схильність, так і про особливості своєї імунної системи.

Як допоможе генетичний тест, якщо людина захворіла або боїться захворіти на певну хворобу

Covid-19, цукровий діабет другого типу, гіпертонія з анамнезом хвороби 20 років – вилікувати можна що завгодно. Якраз у цьому допомагає генетичне тестування. На основі його результатів в нашій клініці вдалося допомогти не одній людині позбутися і повністю вилікуватися від різних захворювань, які не давали повноцінно жити, відчувати себе здоровим і щасливим.

Ревматоїдний артрит з анамнезом 30 років, псоріаз, алергічні реакції, головний біль, синдроми хронічної втоми, депресія, запалення – все це можна вилікувати за допомогою результатів генетичного тестування.

Наприклад, днями одна з наших пацієнток після двотижневого ведення нашими лікарями повністю позбулася микотичної інфекції гриба.

Щоб вилікуватися від грибкових інфекцій, люди роками ходять по лікарях, витрачають шалені гроші і не отримують результатів. Більшість лікарів просто нівелюють інфекцію зовні, але живильне середовище для її життєдіяльності при цьому залишається, що сприяє повторному багаторазовому поверненню цієї інфекції. Наслідки зневаги до здоров’я – зниження сексуальної активності, передача партнеру різноманітних інфекцій, порушення обмінних процесів, що передаються наступним поколінням.

За відгуками наших пацієнтів, після того, як вони повністю вилікувалися і стали себе прекрасно почувати, змінився і навколишній світ: щаслива сім’я, неймовірні успіхи на роботі і в особистому житті.

Особливості підготовки до процедури і точність результатів

Тест дає точні результати. Він виконується у Німеччині, в лабораторіях інститутів Мюнхена і Франкфурта. Це місцева розробка кількох науково-дослідних лабораторій і медичних університетів.

Наша клініка працює тільки з кращими. Всі лабораторії, з якими ми співпрацюємо – №1 в своїх галузях. Нам важливий ваш результат і якість лікування.

Кожен етап лікування пацієнта, починаючи з першої консультації і закінчуючи повним одужанням людини, я, як керівник, контролюю особисто. Я присутня у всіх чатах ведення пацієнтів і бачу результативність. Також саме я проводжу первинну безкоштовну консультацію і призначаю аналізи. Це важливий момент, адже ви завжди можете довірити нам своє здоров’я і бути спокійними, що ми зробимо все, щоб ви досягли результатів.

Для мене медицина стала математикою, де ваше здоров’я позначається цифрами. Я створила унікальну методику на базі вже існуючих у світі аналізів, за якими системно відновлюю організм людини. До кожного питання підходжу з точки зору результатів аналізу, який чітко покаже, що пацієнтові потрібно робити, які дії чинити, щоб вирішити проблему.

На основі результатів тесту я систематизую, аналізую і вибудовую індивідуальну карту здоров’я. Вона потрібна абсолютно кожному. Чим раніше ви звернетеся за допомогою лікаря, тим швидше відчуєте результат.

Чекаємо вас у Goncharova clinic.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також