Несподівано: топ-6 помилок у використанні тонального крему

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це головний засіб у косметичках дівчат, і все ж з ним найбільше проблем. Іноді навіть найкращий тональний крем виглядає на обличчі жахливо. Чому? Може, через одну з цих помилок під час нанесення тонального крему.

Ніхто не сперечатиметься з тим, що головне в макіяжі – рівний тон обличчя. Ви можете не наносити туш, не підводити очі, не виділяти вилиці та забути про помаді, адже якщо тон обличчя ідеальний, ви і без зайвого мейку будете виглядати неймовірно. Однак навчитися правильно використовувати тональний крем не так уже й просто. Ми часто робимо помилки під час вибору тонального крему, і тоді макіяж просто не може виглядати добре. Або вирішуємо, що немає необхідності наносити тональний крем на шию. Тоді помилка цілком очевидна.

Тим не менш, є кілька помилок під час нанесення тонального крему, які робить практично кожна дівчина день у день. Виправивши ці помилки, ви отримаєте ідеально рівний тон за допомогою косметики з мінімумом зусиль.

Неправильний колір або тон

Неправильний колір або підтон тональної основи – це завжди неприємна і найпоширеніша помилка. Жінки схильні робити цю помилку під час зміни сезону. Якщо ви не знаєте, що купити, попросіть зразок і протестуйте його вдома за природного освітлення. Він буде виглядати по-іншому, ніж у магазині. Таким чином, ви отримаєте чітке уявлення про те, як тональний крем буде виглядати під час повсякденного носіння.

Як говорив Ал Рутковський в нещодавньому інтерв’ю для Beauty HUB, зараз є дуже багато кольорів тональних кремів, тому вибрати тон для будь-якого відтінку шкіри набагато легше. Однак жінки досі роблять помилку з підтоном.

Існує так багато різних відтінків шкіри, але всі вони мають основні підтони. Їх два – рожевий і жовтий. Визначте, який у вас, і пам’ятайте про це під час вибору тонального крему. Найпростіший спосіб підібрати основу – це вибрати три відтінки однієї марки, які, на вашу думку, найбільш близькі до тону вашої шкіри. Нанесіть лінію кожної з них на шкіру і виберіть колір, який найкраще поєднується з вашим природним відтінком шкіри.

Занадто багато засобу

Жінки найчастіше роблять саме цю помилку – наносять на обличчя занадто багато тонального засобу. Особливо, коли у них і так нормальний тон обличчя. Візажисти рекомендують використовувати легкі тональні основи або бальзами для тонування, ВВ і СС-креми, фокусуючи увагу на проблемних ділянках: зоною під очима, навколо носа і рота. Прищики краще перекривати точково консилером – так загальний тон обличчя і вигляд макіяжу буде бездоганним і природним.

Нашарування щільної основи

Ми визнаємо, що якщо у вас досить проблемна шкіра, яку ну дуже довго зафарбовувати точково консилером, то краще використовувати тональні креми з більш щільною формулою. Але краще звертати увагу не стільки на щільність, скільки на пігментацію.

Помилка під час нанесення таких тональних кремів полягає в тому, що багато жінок намагаються ними повністю вирівняти тон обличчя. На жаль, якщо у вас дійсно багато акне або пігментних плям, навіть дуже щільним і пігментованим тональним кремом все не приховати. Тому не потрібно наносити його в три шари. Так у вас вийде листковий пиріг замість обличчя, оскільки формула таких кремів не розрахована на те, що його будуть нашаровувати один на одного. Вона швидко висихає на обличчі, що і забезпечує стійкість покриття. Але якщо ви накладаєте ще один шар, ви порушите цілісність попереднього. Замість цього на проблемних ділянках краще використовувати кремові або рідкі консилери.

Крім того, такі тональні креми важливо розтушовувати пензлем або вологим спонжем, щоб на обличчі не лишалося смуг і розведень.

тональный крем не ложится

Нанесення тонального крему тільки на обличчя

Як би ви добре не підібрали тональний засіб за відтінком шкіри, його нанесення не має закінчуватися на підборідді та лінії щелепи. Тональний крем завжди варто розтушовувати вниз до шиї. Не наносити окремо більше засобу, а саме розтушовувати, щоб шар тонального крему поступово ставав все тоншим, зливаючись зі шкірою. Так макіяж буде виглядати ідеально і природно.

Ще одна помилка новачка – не зафарбовувати вуха. Тональний крем варто розтушовувати на вуха в тому випадку, якщо ви носите хвіст, пучок або будь-яку зачіску, що відкриває вуха. Особливо взимку. Повірте, червоні вуха і порцелянове обличчя виглядають не дуже красиво.

читайте також

Тональний крем на волоссі

Здається, не варто згадувати про те, що тональний крем варто добре розтушовувати. Але дівчата все одно роблять ці дві помилки: зупиняють розтушування до лінії росту волосся або ж навпаки наносять тональний крем так далеко, що він потрапляє на волосся. Обидва варіанти виглядають не дуже. Але в другому випадку ви ризикуєте ще й отримати роздратування шкіри голови.

Взагалі, на лобі та скронях тональний крем потрібно розтушовувати так само, як і на підборідді з шиєю. Тобто біля лінії росту волосся шар має бути мінімальним. Але він має там бути.

Нанесення тонального крему на чисте обличчя

Шкіру потрібно підготувати до нанесення тонального крему. Для цього є зволожувальні креми і бази під макіяж. Якщо ви не хочете використовувати праймер для щоденного макіяжу, просто використовуйте свій зволожувальний крем. Після його нанесення почекайте 5 хвилин, щоб він увібрався, а потім наносіть тональну основу. Так ваш тональний крем не буде забиватися в пори і рівномірно розподілиться шкірою.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також