Нова колекція макіяжу Chanel Haute Couture осінь-зима 2020/2021

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Незважаючи на нестабільну ситуацію в світі, пов’язану з пандемією, косметичні бренди знаходять натхнення для нових феєричних запусків. Дивимося фото свіжої колекції макіяжу Chanel Makeup Haute Couture Collection Fall-Winter 2020/21.

Ми продовжуємо розглядати кращі літні колекції макіяжу 2020 і вже беремо на озброєння макіяж-тенденції, що будуть диктувати моду весь майбутній сезон. Знайомимося з однією з перших − колекцією Haute Couture осінь-зима 2020/21 від бренду Chanel, яка присвячена глибокому червоному й ніжному рожевому кольорам. Цією роботою макіяж-директор французького модного будинку Лючія Піка хоче продемонструвати дві сторони жінки, яка може бути радикальною й провокаційною, залишаючись при цьому невинною або сором’язливою.

«Романтичний панк із витонченою родзинкою − це грайливість у поєднанні з почуттям впевненості. Ми зберегли панк-ставлення до макіяжу в сміливій підводці для очей, темних витончених губах, але також дуже тонко використовували рожевий колір. Насичені коричнево-червоні губи, акуратна довга стрілка, що проходить через всю повіку, прозора й блискуча шкіра з акцентами у вигляді м’яких відблисків на верхній частині очей і високо на вилицях демонструють мікс тенденцій і стилів в одному яскравому образі», − поділилася результатом роботи над лінійкою креативний арт-директор Chanel Лючія Піка.

У новій колекції Chanel представлені 16 косметичних продуктів для створення повноцінного б’юті-образу. Це засоби для макіяжу брів, очей, щік, ідеального тону, губ, а також кілька нових кольорів лаку для нігтів, які поповнили відому лінійку модного будинку під назвою Le Vernis.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також