Нова рекламна кампанія і фільм Chanel N°5 до 100-річчя аромату

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

Новая рекламная кампания и фильм Chanel N° 5 к 100-летию аромат

Культовому й улюбленому аромату усіх часів Chanel N°5 наступного року виповниться 100 років. На честь цієї події вийшов рекламний міні-фільм із французькою актрисою Маріон Котіяр в головній ролі, яка стала новою музою легендарного парфуму.

Instagram Beauty HUB

У 1921 році, коли з’явився аромат N°5, основним напрямом в парфумерії було відтворення запаху живих квітів. Однак Ернест Бо, перший парфумер Chanel, запропонував унікальну формулу з поєднанням таких нот, як синтетичний ароматичний альдегід і найрозкішніший інгредієнт – жасмин. Абстрактний аромат зачарував жінок, як і лаконічний дизайн флакона з прямими лініями, білою етикеткою і формою, що нагадує Вандомську площу в Парижі. З моменту народження формула парфуму залишалася практично незмінною, як і його флакон.

Марион Котийяр в фильме Chanel N° 5

Новий рекламний ролик знімали до різдвяних свят. Події фільму відбуваються в засніженому Парижі. Головна героїня, задивившись на Місяць, уявляє, як потрапляє туди з коханим, а коли «повертається», улюблений виявляється поруч з нею.

Марион Котийяр в фильме Chanel N° 5
Марион Котийяр в фильме Chanel N° 5
Марион Котийяр

На Місяці пара виконала танець (роль партнера Котіяр виконував танцюрист Жеремі Белінгар), який для них поставив відомий хореограф Райан Хеффінгтон. Фільм зняв шведський режисер відомого «Чорнобиля» Юхан Ренк.

Марион Котийяр и Жереми Белингар в фильме Chanel N° 5

Особливо слід зазначити історію вбрання Маріон. Золота сукня, прекрасна, як Місяць, ─ точна копія сукні Коко Шанель, в якій дизайнер позувала фотографу Сесіль Бітон і яку так любив Карл Лагерфельд. Вона була перероблена під Маріон, щоб їй було комфортно танцювати. Сукня прилягає до сміливих і драматичних рухів актриси, як друга шкіра. На її створення пішло 900 годин, вишивку з квітами і листям зроблено вручну 16 майстрами Maison Lesage.

Марион Котийяр в фильме Chanel N° 5

Перед випуском нового рекламного ролика також було знято фільм «За кадром», в якому повно таких яскравих моментів, як примірювання сукні, сцена зйомки танцю, а також інтерв’ю з Маріон Котіяр.

Новий фільм про аромат Chanel N5:

Фільм «За кадром» з інтерв’ю Маріон Котійяр і знімальним процесом нового фільму про Chanel N5:

Нагадаємо, в лютому цього року Маріон Котіяр стала новим обличчям Chanel N°5 Французьку актрису театру і кіно вибрали за жіночність, елегантність і за те, що вона втілює дух Chanel.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!