Новорічні вихідні 2022 в Україні: скільки відпочиватимемо

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новорічні вихідні 2022 в Україні: скільки відпочиватимемо

Традиційно на новорічні та різдвяні свята в Україні передбачено додаткові вихідні дні. Коли та скільки відпочиваємо у грудні й січні 2022 року – розповідає редакція Beauty HUB.

Довгоочікуваний період зимових свят наближається, а отже, настав час замислитися про те, де і як святкувати Новий рік і Різдво. Аби розпланувати свята заздалегідь, потрібно знати, скільки днів ми відпочиватимемо і коли саме.

Новорічні вихідні 2021-2022: всі дати

Новорічні вихідні 2021-2022: всі дати

Святкові та вихідні дні у грудні 2021 – січні 2022 року Україна

Перший додатковий вихідний чекає українців вже цього місяця. 25 грудня весь західний світ святкуватиме католицьке Різдво, яке входить до офіційних святкових днів України (його святкують католики, протестанти й частина православних). 2021 року свято народження Христа за григоріанським календарем випало на суботу, 25 грудня, тому вихідний перенесли на наступний робочий день – понеділок 27 грудня. Таким чином, у перший місяць зими три вихідні поспіль відбудуться з 25 по 27 грудня.

Наступний довгий вікенд очікується на честь Нового року. 1 січня 2022 року припадає на суботу, тому вихідний день знову автоматично переноситься на понеділок. Неробочими будуть дні із 1 по 3 січня.

7 січня Різдво Христове святкуватимуть православні християни. 2022 року свято припадає на п’ятницю, тож на жителів України чекає ще одна «трійка» вихідних – з 7 по 9 січня. У першому тижні січня ми працюватимемо лише три дні.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також