Pantone назвав два головні кольори 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Міжнародний інститут кольору Pantone традиційно визначив головні кольори наступного року. Соціологічні дослідження визначили, що в 2021 їх потрібно цілих два (кардинально різних).

Інститут кольору Pantone наприкінці кожного року проводить грунтовні соціологічні дослідження, визначає настрої в суспільстві і відповідно до цього оголошує головний колір року. У 2021 році експерти вирішили висунути на перший план два відтінки. Перший яскраво-жовтий  Illuminating, що нагадує сонячне проміння. В кольоровій палітрі Pantone йому відповідає номер 13-0647. Другим кольором року став класичний сірий Ultimate Grey під кодом 17-5104. У Pantone вважають, що ці кольори повинні стати символом рівності, єдності, стабільності та надії.

Обрати кольором року 2021 яскраво- жовтий експертів Pantone наштовхнула світова пандемія. Невідомий вірус і локдаун змінили вектор руху усієї планети, посіявши страх та невпевненість у майбутньому, а веселий жовтий в одязі, інтер’єрі повинен вселити в нас оптимізм. До речі, психологами доведено, що яскраво-жовтий викликає у підсвідомості емоції радості, щастя, а також символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем. 

Сірий відтінок стане кольором рівності усіх національностей, релігій і сексуальних меншин. Він повинен нагадувати нам, що в XXI столітті просто не може бути утисків та необґрунтованих обмежень. Також, за словами експертів Pantone, цей колір на підсвідомому рівні викликає у нас відчуття стабільності  та спокою, якого так не вистачало у 2020 році.

“Сірий колір дає нам відчуття стабільності. Однак, обраний нами Ultimate Grey, це не надто темний, депресивний сірий колір, як деревне вугілля. Ми хотіли триматися подалі від темного, бо досить темряви, з якою ми стикалися протягом цілого року. Водночас  жовтий це основне послання надії та оптимізму. Ці два кольори доповнюють один одного і в поєднанні викликають почуття душевного спокою. Метафорично їх можна трактувати так: коли сірі хмари розійдуться, ми побачимо сонце”, прокоментувала вибір Pantone виконавчий директор Інституту кольорів Леатріс Ейсеман.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також