Під контролем: як викликати або відстрочити місячні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

В силу «закону підлості» місячні люблять стукати в двері саме під час запланованої відпустки або напередодні важливої події. Але це зовсім не означає, що все пропало – відкласти місячні або викликати їх заздалегідь дуже навіть можна.

Менструальний цикл – один з найважливіших процесів в жіночому організмі, під час якого відбувається оновлення всієї репродуктивної системи. Менструація проходить кожні 21-35, а в ідеалі кожні 28 днів, і виступає своєрідним показником доброго здоров’я у жінки і загального порядку в організмі. Але часто ці дні разом з «зеленою карткою» надають нам масу незручностей у формі погіршення зовнішнього вигляду і поганого самопочуття.

За допомогою безлічі досліджень стало можливо коригувати менструальний цикл, викликаючи місячні раніше терміну або затримати початок менструації. Цей лайфхак знадобиться, наприклад, якщо ви плануєте важливу подія на кшталт весілля, де потрібно бути впевненою в своїх силах на всі сто відсотків і абсолютно не хочеться відчувати дискомфорт від місячних. Також корекцію циклу можна внести в план підготовки до морської відпустки, щоб зі спокійною душею насолоджуватися купанням в морі.

Як викликати місячні в потрібний час

Как отсрочить месячные

На просторах інтернету можна знайти безліч способів скоригувати менструальний цикл. Але більшість з них можуть принести на додачу неприємний бонус – проблеми з репродуктивним здоров’ям в майбутньому. Єдиний, перевірений лікарями метод змінити менструальний цикл, – зміщена схема прийому гормональних протизаплідних засобів. Давати добро на їхній прийом і рекомендувати конкретні препарати повинен, природно, виключно лікар-гінеколог після огляду.

Маючи висновок лікаря і конкретний призначений препарат, нормальна схема прийому протизаплідних засобів вже зводиться до золотого стандарту. Починати приймати таблетки варто після закінчення менструації протягом 21 дня: більшість виробників роблять упаковки засобів саме в такій кількості, щоб однієї пачки вистачало на один цикл. Потім по інструкції варто призупинити прийом протизаплідних препаратів на 7 днів, і саме тоді повинна початися менструація.

Якщо ви хочете викликати менструацію в конкретний час, то варто перестати приймати препарат за пару діб до того дня, на який ви б хотіли призначити місячні або перейдіть на таблетки-пустишки, якщо вони передбачені формою випуску. Ваш гормональний фон зміниться і викличе менструацію, точніше кровотеча відміни, раніше терміну. Є і другий варіант: почати нову пачку без перерви, або без прийому плацебо, а потім кинути в потрібний момент.

Доведено, що така система не шкодить гормональному фону жінок і при нормалізації прийому протизаплідних засобів цикл відновлюється.

Як відстрочити місячні

Відстрочити місячні можна також за допомогою прийому протизаплідних препаратів. Щоб відстрочити місячні, жінка, закінчивши пити одну упаковку, тут же починає пити другу, без 7-денної перерви. Але в цій схемі головне не переборщувати: відтерміновувати місячні таким способом варто всього на кілька днів. Потім потрібно зробити перерву і впустити менструацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також