Пресотерапія: що це і кому потрібно

прессотерапия

Пресотерапія останнім часом є однією з найпопулярніших процедур серед дівчат будь-якого віку. Розберемося, що це за апаратна процедура і кому вона показана.

Іншими словами пресотерапію можна охарактеризувати як лімфодренажний апаратний масаж, при якому використовується стиснене повітря. Ви перебуваєте в спеціальному костюмі, що складається з різних секцій. У кожну секцію надходить повітря, яке створює необхідний тиск, а його вже задає фахівець, який робить процедуру. Робити таку процедуру можна як на все тіло, так і на окремі проблемні зони. За допомогою такої процедури відбувається вплив на лімфатичну систему, що і створює лімфодренажний ефект, виводячи таким чином з організму токсини, застійні продукти, активізуючи обмінні процеси і кровообіг на клітинному рівні. Якщо постійно включати таку процедуру до свого догляду за тілом, то відбувається нормалізація обмінних процесів в організмі, поліпшується венозний відтік, стабілізуються і відновлюються водні процеси в організмі, відбувається загальне оздоровлення, проходить втома, запобігається скутість рухів. Крім цього, пресотерапія підвищує імунітет і витривалість організму. Часто таку методику рекомендують після травм, оперативних втручань, при проблемах із суглобами. Один сеанс дорівнює кільком тренуванням у залі, а при існуючих проблемах ризики отримати нову травму зводяться до мінімуму, саме тому таку процедуру рекомендують проводити при обмежених можливостях при тренуваннях в тренажерних залах. Можна застосовувати пресотерапію в комплексі з відвідуванням мануального терапевта, адже такий масаж буде закріплювати ефект після процедури. Для проведення сеансу не потрібно спеціальної підготовки, але лікар може порекомендувати вам утриматися від прийомів їжі і рідини за кілька годин до. Обов’язково вибирайте грамотного фахівця, адже при неправильному проведенні процедури можна отримати гематоми.

Коли видно ефект

Залежно від того, в якому стані знаходиться ваша шкіра і ваш організм, можна вже через три-п’ять процедур побачити помітний ефект від пресотерапії. Показниками стануть зайві сантиметри і декілька кілограмів, що зникли, але це швидше відбувається за рахунок виведення зайвої рідини з організму. Найчастіше курс складається з 10-15 процедур, з перервою на кілька днів, але в кожній індивідуальній ситуації саме фахівець зможе підібрати необхідний вам курс. Повторно проходити його можна через пів року.

Протипоказання

Це досить безпечна процедура, особливо, якщо її проводить кваліфікований фахівець. Але все ж, перш ніж записатися, варто звернути увагу на протипоказання. Серед них – онкологія, гострі шкірні запалення, що не загоєні, переломи або травми, цукровий діабет, порушення згортання крові, протези з металу, підвищений артеріальний тиск, менструація, вагітність і годування, гострі і хронічні захворювання кишечника. У ситуації з останніми – проконсультуйтеся зі своїм лікарем, оскільки такі захворювання є протипоказаннями для проведення процедури в зоні живота, а пресотерапію, як ми пам’ятаємо, можна робити на різні частини тіла.

Звичайно ж, найбільш затребувана така процедура в боротьбі з целюлітом і зайвою вагою. Завдяки лімфодренаж жирові клітини руйнуються і виводяться разом з рідиною. Крім цього, поліпшується зовнішній вигляд шкіри, за рахунок позбавлення від накопичених токсинів, а також завдяки насиченню киснем. Якщо використовувати пресотерапія як доповнення до правильного харчування і занять спортом, можна позбутися від зайвих кілограмів і придбати здорове, підтягнуте тіло.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також