Продовженню бути: вийде другий сезон серіалу «Бріджертони»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Netflix оголосив, що їхній серіал «Бріджертони», що буквально за лічені дні став найпопулярнішою стрічкою року, буде продовжено на другий сезон.

У грудні 2020 року телевізійна платформа Netflix спільно з Shondaland випустили новий серіал «Бріджертони», в центрі якого світська родина з однойменним прізвищем. Мета сімейства видати заміж старшу дочку, прекрасну Дафну. Але всупереч достоїнствам дівчини, женихи не поспішають ставати в чергу. Навколо цієї проблеми і розгортається динамічний сюжет серіалу, приправлений яскравими образами всіх героїв, які живуть в епоху Регенства у Лондоні. Вісім серій стрічки, знятої за мотивами романів Джулії Квін, миттєво були переглянуті рекордну кількість разів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Кілька днів тому Netflix офіційно оголосив, що продовженню серіалу «Бріджертони» – бути. Компанія вже готується до зйомок другого сезону і незабаром оголосить дату виходу. За попередньою інформацією, наступний сезон фокусуватиметься на Ентоні (Джонатан Бейлі), старшому з дітей вдови Бріджертон. Анонс другого сезону вже з’явився на офіційній сторінці серіалу в Instagram. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також