Причина появи жировиків на обличчі і як їх прибрати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

как убрать жировик на лице

Поява жировиків на обличчі не рідкість, і причин цього може бути чимало. Але, як і прищ, жировик може виникнути у найбільш невідповідний момент. З’ясуємо, як можна прибрати жировики.

Жировик, або ліпома – поширене явище на шкірі обличчя. Найчастіше виникає навколо очей або рота. Жировики з’являються незалежно від того, який у вас тип шкіри і як ви доглядаєте за нею. Ці білі прищики безпечні та не несуть загрози для здоров’я, лише сигналізуючи про збої в роботі організму, саме тому рекомендується звернутися до лікаря не тільки для їх видалення, але і з’ясування причини виникнення.

Поштовхом для появи жировика можуть стати такі проблеми, як порушення обміну речовин, роботи шлунково-кишкового тракту, гормональної системи, надмірне вживання цукру або алкоголю, цукровий діабет, генетична схильність.

Найчастіше на шкірі виникають міліуми – невеликі прищики з білою верхівкою, які не завдають жодного дискомфорту, крім як естетичного.

Але в разі занедбання стану свого здоров’я можуть виникати й інші різновиди висипань, наприклад, ксантелазма. Цей дефект виникає найчастіше у жінок після 40-50 років на шкірі навколо очей, має раптовий характер і видаляється виключно у лікаря. Фактором, що провокує для його виникнення, є ожиріння, проблеми з печінкою, підшлунковою, а також високий рівень холестерину.

Як видалити жировик на обличчі

Ліпома – досить щільне утворення, на відміну від прища, а тому видавлювати самостійно голкою його не рекомендується. По-перше, сам прищик досить невеликий, а медична голка для нього занадто велика, а по-друге – синець. Навіть при видаленні жировика у лікаря-косметолога швидше за все залишиться синець, і це досить поширена реакція на подібну процедуру. Є й інші методи, які допоможуть позбутися ліпоми, наприклад, лазер. За допомогою тонкого лазерного променя жировики видаляються без слідів. Кріотерапія також допоможе прибрати жировик, але на це потрібно 3-5 сеансів і терпіння, оскільки процедура не з приємних. Косметолог може запропонувати і хімічний пілінг. З його допомогою жир розчиняється, шкіра підсушується і природним шляхом жировик зникає.

Видалити жировик у домашніх умовах теж можна, але не рекомендується. Якщо ви, наприклад, вирішили використовувати голку, то, по-перше, жировик можна так і не видавити, але при цьому отримати синець, а по-друге, можна занести інфекцію. Тому якщо таки вирішили скористатися голкою, краще взяти тоненьку, яку використовують лікарі-косметологи для ін’єкцій, і вже їй орудувати. І головне – потрібно бути впевненою в тому, що ви точно зможете самі видалити жировик. Процедура не з приємних, скажу з особистого досвіду. Найбільше в мережі рекомендують інші способи позбавлення від жировиків.

Наприклад, припекти йодом. Метод цікавий, але тут теж потрібно бути обережний. Йод дуже сушить, а жировики найчастіше виникають під очима, тож якщо вирішили скористатися цим методів, будьте уважні, наносіть засіб прямо на жировик, а не «навколо, для профілактики». Ще будьте готові до того, що вранці сліди від йоду можуть не зникнути. Якщо ж ви щаслива володарка Дарсонваля, то шукайте найтоншу насадку і легкими рухами рук позбавляйтеся цих жировиків. Але знову ж таки, будьте обережні, не потрібно для прискорення ефекту вмикати його на всю потужність.

Але найголовніше, на що потрібно звернути увагу, це «стан вашого здоров’я». Якщо жировики виникають постійно і ви не встигаєте їх видаляти, саме час замислитися, «про що вам сигналізує ваш організм».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також