Дарсонваль для волосся: як користуватися чудо-гребінцем

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Чудо-расческа: как использовать дарсонваль для волос

Дарсонваль гребінець для волосся - мега-крутий гаджет для відновлення густоти, довжини та блиску волосся. Розкажемо, як застосовувати дарсонваль для волосся, дарсонваль для волосся до та після застосування та скільки робити дарсонваль для волосся, щоб побачити wow-ефект.

Дарсонваль – це електрофізіотерапевтичний пристрій, який застосовується для лікування різних захворювань шкіри та волосистої частини голови. Воно використовує високочастотний електричний струм, який передається через електродну скляну трубку на шкіру.

При використанні дарсонваля для волосся часто застосовують спеціальний електрод, який має форму гребінця. Це дозволяє легко пройти по шкірі голови та обробити волосяні фолікули.

Дарсонваль стимулює кровообіг, покращує харчування та оксигенацію волосяних цибулин, що може сприяти зміцненню та росту волосся. Він також може допомогти у боротьбі з проблемами шкіри голови, такими як лупа та себорейний дерматит.

Дарсонваль для волосся: що це таке

Дарсонваль – імпульсний масажер для обличчя, тіла та шкіри голови. Він мультизадачний, з його допомогою можна не тільки звести нанівець надмірне випадання волосся, але й прискорити зростання нових, відновити природну густоту і блиск локонів, а також позбутися лупи. Великі стаціонарні установки є в салонах краси та клініках, сьогодні популярні портативні девайси, які можна використовувати вдома без спеціальної підготовки. Достатньо просто виконувати все за інструкцією. Плюс портативного дарсонваля в тому, що ви можете проводити процедуру де і будь-коли, не підлаштовуючись під розклад салону.

Ціна портативного дарсонваля залежить від його комплектації. У стандартний набір входять три насадки: гребінець для волосся, насадка-гриб для лікування шкіри обличчя (від акне, втрати тонусу шкіри тощо) та конусна насадка для тіла. Але є й інші набори з великою кількістю насадок, і ціна апаратів може доходити до кількох тисяч гривень – все залежить від виробника та комплектації.

Як працює дарсонваль для волосся

Принцип дії дарсонваля (як для волосся, так і для лікування шкіри) нескладний: за допомогою впливу слабкого змінного струму високої напруги відбувається дарсонвалізація. Імпульси апарату діють на шкіру голови через вакуумний електрод. Насадки зроблено зі скла, через яке передаються слабкі електроімпульси на шкіру голови. За рахунок цього активізується мікроциркуляція крові, капіляри й артерії підшкірної клітковини розширюються, усувається судинний і м’язовий спазм. Струм також надає антисептичний і незначний підсушувальний вплив.

Чи допомагає дарсонваль для росту волосся? Цей девайс впливає на волосяну частину голови, допомагає зміцнити фолікули, а отже, дарсонваль запобігає випаданню і посилює ріст волосся. Причому він активізує і «сплячі» цибулини волосся, тому прилад також робить локони більш густими й об’ємними. Але одразу попередимо: густота волосся залежить від генетичних показників, і якщо у вас від природи волосся тонке і рідке, то левову гриву вам дарсонваль не подарує. Він просто допоможе відновити природну густоту.

Как использовать дарсонваль для волос

Крім усього перерахованого вище, дарсонваль допомагає позбутися проблем шкіри голови, зокрема лупи, відчуття стягнутості, надмірної сухості, як не дивно, надмірної жирності. Річ у тім, що слабкі електричні імпульси допомагають відновити правильну роботу сальних залоз, регулюючи виділення шкірного жиру.

Дарсонваль для волосся: скільки сеансів потрібно? Стандартний курс дарсонвалізації – від 15 процедур і більше, в залежності від стану локонів і шкіри голови, волосся стає здоровим, міцним, еластичним і більш блискучим.

читайте також

Дарсонваль для волосся: ефект від процедури

Апарат можна використовувати для вирішення багатьох косметичних проблем, а також для їх запобігання з метою профілактики. Трихологи рекомендують використовувати дарсонваль в разі:

 • надмірного випадання волосся;
 • алопеції (облисіння);
 • лущенні шкіри голови, сухості і лупі;
 • надмірної жирності шкіри голови;
 • ламкості волосся.

Дарсонвалізація – досить безпечний і ефективний метод лікування волосся. За курс лікування дарсонваль можна досягти хороших результатів. Себорея (надмірна жирність волосся) зникає завдяки тому, що апарат допомагає відновити нормальну роботу сальних залоз. Високочастотні електричні мікроімпульси блокують роботу периферичних нервових закінчень, тому секреція сальних залоз знижується.

Але не варто боятися використовувати апарат при сухості й лущенні шкіри голови. Він не пересушить волосся. Як ми вже сказали, процедура для волосся дарсонваль тільки відновлює здорову роботу сальних залоз. До того ж струм розширює кровоносні судини, за рахунок цього розсмоктуються лімфоцитарні інфільтрати, в результаті шкіра і цибулини волосся отримують всі поживні речовини. Дарсонваль гребінець для волосся також насичує фолікули і шкіру голови киснем завдяки іскровому озонуванню. До речі, про озон. Деякі люди особливо чутливі до цього запаху, але це того варте.

Дарсонваль для волосся: кому не можна використовувати

Не варто забувати про те, що це лікувальний апарат. Тому в його використанні є низка обмежень. В жодному разі не можна користуватися пристроєм, якщо ви страждаєте від таких хвороб і станів:

 • купероз у виражених формах;
 • епілепсія;
 • порушення згортання крові;
 • ішемічна хвороба;
 • аритмія;
 • наявність кардіостимулятора;
 • лихоманка;
 • туберкульоз;
 • істерія;
 • гірсутизм (надмірний рост волосся на обличчі й тілі).

Перед тим як придбати домашній портативний дарсонваль, краще проконсультуватися зі своїм лікарем і спробувати процедуру в салоні. Якщо немає жодних протипоказань і перша пробна процедура не дала побічних ефектів, можна сміливо купувати гаджет і використовувати його самостійно.

Для отримання помітного ефекту потрібно провести не менше 15 процедур з періодичністю раз на день або раз на два дні. Проте перший результат буде помітний і після першого застосування: під час миття голови ви помітите, що кількість волосся, що випало, істотно зменшилася в розмірах.

читайте також

Дарсонваль для волосся: як застосовувати, інструкція

Процес ефективний для всіх типів шкіри, причому результат від застосування дарсонваля підвищується в разі нанесення після процедури лікарських засобів, масок, сироваток і концентратів, які відновлюють шкіру голови і локони.

Тривалість одного сеансу може варіюватися від 15 до 20 хвилин залежно від ступеня занедбаності проблеми, а також від інтенсивності струму. Останній показник можна регулювати на апараті, орієнтуючись на власні відчуття: мікроімпульси не мають спричиняти неприємні почуття, печіння і занадто сильне поколювання. У таких випадках варто зменшити обороти і знизити інтенсивність струму.

Лікування девайсом здійснюється просто: спеціальну насадку-гребінь необхідно вставити в апарат, продезінфікувати її і тільки потім можна вставити дарсонваль в розетку і відрегулювати інтенсивність струму.

Процедура проводиться виключно на сухе і чисте волосся: зі струмом жарти погані. Вам не потрібно мати якийсь колосальний досвід в косметології, щоб навчитися користуватися гаджетом. Все, що потрібно робити, – розчісувати волосся насадкою-гребінцем у напрямку від лінії росту волосся на лобі і до маківки. Важливо не торкатися руками самої насадки, а тримати апарат за спеціальний провідник, інакше вас може вразити струмом. Ще один момент: намагайтеся не затримуватися на одному місці, пересуваючи гребінець плавно і повільно по поверхні шкіри голови.

Дарсонваль для волос

Перед дарсонвалізацією розчешіть волосся звичайним гребінцем, а краще – масажною щіткою. Апарат слід притискати до шкіри голови досить щільно, повільно проводячи від чола до потилиці по всій волосяній частині голови. На короткому волоссі можна скористатися і зворотним розчісуванням (від потилиці до чола). Аби процедура була ефективною, вона має тривати не менше 15 хвилин і не більше 20.

Момент безпеки: перед використанням дарсонваля з одягу і волосся варто прибрати всі металеві вироби. З рук бажано теж. Під час розчісування також необхідно уникати контактів з будь-якими електроприладами, не перебувати близько до телевізора або комп’ютера. І не варто знімати «сторіс» для Instagram, як ви круто виконуєте процедуру. Будь-які електроприлади, до яких входить і ваш смартфон, не варто брати в руки, щоб уникнути неприємних наслідків. Якщо дуже хочеться зняти процедуру, попросіть близьких.

Дарсонваль допомагає для росту волосся, проте якщо ви хочете прискорити ріст волосся або посилити лікувальний ефект апарату, дарсонваль можна і потрібно поєднувати зі спеціальними засобами. Наприклад, сироватки і різні концентрати, нанесені після процедури, допоможуть ще більше прискорити ріст волосся, сприяючи підвищенню густоти. Посилений кровообіг допоможе препаратам більш глибоко проникнути в шкіру голови і волосся, відновлюючи його здоров’я і красу.

Застосування дарсонваля перед різними поживними масками або терапією теплими оліями в кілька разів підсилить дію процедури. Такий комплексний догляд за локонами зробить їх здоровими, сильними, густим і блискучим.

читайте також

Дарсонваль для волосся: відгуки трихологів та особистий досвід

Як б’юті-редактор я часто випробовую на собі різні процедури, гаджети і засоби. Користуватися дарсонвалем стала виключно за потребою. Два роки я псувала своє волосся частою зміною відтінків. Спочатку я їх висвітлила, потім місяці три експериментувала з відтінками, тонуючи локони в усі кольори веселки (і це я не перебільшую), потім закрасила всю довжину в чорний колір. Причому це була фарба перманентна – big mistake! Потім я вирішила позбутися чорного пігменту, а зробити це можна тільки хімічними змивками, які діють як агресивне освітлення. Прибрали чорний пігмент, але не ходити ж з помаранчевими і білими плямами на волоссі! Тому мій колорист підібрав відтінок, близький до натурального. Через місяць мій мозок знову пішов у відпустку, і я вирішила висвітлитися (це було третє кардинальне освітлення за 7 місяців). На щастя, колорист запропонувала альтернативний спосіб – балаяж, який не  торкався коріння волосся. Сяяти лисиною в 25 років не особливо хочеться, тому я погодилася.

До чого я розповіла цю жалісну історію? Просто уявіть, як жахливо виглядала моя шевелюра. Після всіх цих перипетій з білим-чорним-білим-чорним кольором локонів за рік я втратила чимало волосся. Воно стали дуже ріденькими: мало не 3 волосини в 2 ряди. Моє волосся виглядало гірше перепаленої соломи на полі після посухи. Загалом, довелося стригти. Прибрали понад 20 см довжини. Моя історія — 100% показання до застосування дарсонваль, що мені й порадила мій майстер, щоправда у комплексі з масками і терапією нікотиновою кислотою.

Дарсонваль для волосся протягом місяця я використовувала кожні 2 дні на чисті й сухі локони. Після дарсонвалізації я наносила на шкіру голови нікотинову кислоту (ампули продаються в аптеці). Раз на тиждень робила маску з кокосовою або з касторовою олією. І це все. За місяць волосся відросло майже на 2,5 см, що дуже і дуже добре. Та й густота повернулася. Після місяця терапії (15 сеансів дарсонваля) зачіска виглядала, як кульбаба, через велику кількість нового, відповідно, коротенького волосся. Але краще так, ніж з залисинами.

На сьогодні я пройшла 2 курси дарсонвалізації волосся, оскільки частота використання дарсонваль не довше місяця і раз на квартал. Тобто з перервою в 3 місяці. Не бійтеся застосовувати цей апарат самостійно, якщо будете дотримуватися інструкції, він позитивно вплине на стан волосся!

Як ще можна використовувати дарсонваль

Дарсонваль для волос

Крім лікування волосся, гаджет можна застосовувати для лікування багатьох проблем зі шкірою. Величезна перевага апарату – його універсальність. Цей невеликий і недорогий девайс, залежно від типу насадки, має масу корисних функцій. Він може забезпечити відмінний домашній догляд за шкірою обличчя і тіла.

Компактний імпульсний масажер зі спеціальними скляними електродами різної форми, наповненими повітрям або неоном, можна використовувати двома способами: контактний – насадка безпосередньо торкається шкіри; безконтактний – електрод розміщується на відстані декількох міліметрів від шкіри.

Контактний метод дарсонвалізації ефективний для лікування акне, вугрової висипки на обличчі й тілі, гнійників, целюліту і навіть варикозу. Він допомагає прибрати закупорки пір, лущення шкіри і відчуття сухості, стягнутості, себорею (надмірну роботу сальних залоз), темні круги і мішки під очима, набряклість обличчя. Крім того, мікроімпульси покращують текстуру шкіри, роблять її більш щільною, що запобігає втраті еластичності і провисанню шкіри.

Безконтактний метод допомагає знезаразити шкіру без впливу хімічних препаратів. Це дозволяє позбутися вугрової висипки, прискорюючи процес загоєння ран.

Кожна насадка апарату має своє призначення:

 • Електрод «грибок» використовують для точкового впливу і лікування шкіри обличчя й тіла. Вона підходить для лікування місцевих запалень: вугрі, акне, гнійники тощо.
 • Насадку-паличку використовують для боротьби з варикозним розширенням вен, остеохондрозом, целюлітом, при м’язових спазмах і навіть гаймориті. Процедури можна проводити на всьому тілі, якщо немає протипоказань.
 • Гребінець використовують для лікування шкіри голови і волосся, стимуляції його росту.

Показання для застосування дарсонваля на шкірі обличчя:

 • зниження тургору, еластичності шкіри (в’яла шкіра обличчя, шиї, декольте);
 • жирна себорея;
 • вугрова хвороба, акне;
 • дрібні поверхневі зморшки;
 • набряклість обличчя;
 • темні круги і мішки під очима;
 • поверхневі шрами, темні плями і рубці після акне і вітрянки.

Головна умова використання дарсонваля – проконсультуйтеся зі своїм лікарем і дотримуйтесь інструкцій, які йдуть разом з апаратом. Не варто використовувати насадки не за призначенням. Їх слід тримати в місці, недоступному для дітей і домашніх тварин, оскільки скляні електроди досить крихкі. Крім того, перед кожним новим використанням і перед застосуванням електрод потрібно протерти антисептиком, щоб усунути мікроби і бактерії, забруднення і шкірний жир, які залишаються на насадці після контактного методу дарсонвалізації.

Якщо після сеансу ви помітили погіршення стану, не варто користуватися гаджетом без консультації фахівця. Це може призвести до проблем зі здоров’ям.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також