Питання до косметолога: як прибрати капіляри на обличчі?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Капіляри на обличчі – часто не захворювання, але косметичний дефект. Що таке капіляри на обличчі та як їх прибрати, читайте в матеріалі Beauty HUB.

Що таке капіляри?

Капіляр – найтонша судина в нашому тілі. Червоні павутинки, які просвічуються крізь шкіру, говорять про те, що це капіляри. Вони можуть проявлятися на щоках, крилах носа, під очима, на ногах та інших ділянках тіла. Якщо лопнули капіляри на обличчі, це сигнал про те, що стінки судин ослабли. Щоб прибрати їх у домашніх умовах, косметологи рекомендують зміцнювати судини спеціальними кремами, які зменшують помітність капілярної сіточки. Але для радикального вирішення проблеми краще звернутися до естетичної косметології.

Як прибрати капіляри на обличчі?

На це питання відповідає кандидат медичних наук, лікарка-хірург першої категорії Катерина Запольська.

«Сьогодні багатьох турбують і червоні, і сині судини. Відразу зазначу, що сині судини на обличчі й тілі прибрати практично неможливо.

Червоні судини реально прибрати за допомогою коагулятора. Апарат, схожий на паяльник, він точково припікає не тільки капіляри й судини, але й папіломи, родимки тощо. Однак у нього є недолік – можуть залишатися білі рубці та пігментація.

Другий спосіб – видалення капілярів лазером. На відміну від коагулятора, лазер склеює капіляри. Таким чином, посудина не видаляється, але стає невидимим. Тому через час можливий рецидив: судинна сітка знову проявиться.

Який лазерний метод обрати? Їх багато, але я рекомендую лазер Candela VBeam Perfecta. Його принцип дії такий: він передає імпульс довжиною хвилі 595 нм, що проходить через дерміс і епідерміс та поглинається оксигемоглобіном не оточуючої тканини, а кровоносних судин, тобто довжина хвилі працює тільки в місцях ураження. Лазер не залишає рубців і не пошкоджує шкіру навіть у місячних немовлят: сьогодні це найпрогресивніший і безпечний метод для усунення фактично всіх судинних уражень обличчя й тіла – гемангіоми, винні плями, судинні зірочки, купероз тощо».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також