Ретроградні планети в червні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградні планети в червні 2021 року: коли чекати й що планувати

Які планети будуть ретроградними у червні 2021 року, розповідаємо просто зараз і заодно рекомендуємо, що варто планувати на періоди зворотного руху, аби Всесвіт допоміг у втіленні ваших планів.

У перший місяць літа п’ять планет перебуватимуть у ретроградній фазі. Які саме небесні тіла рухатимуться у зворотному напрямку і що це означає, розповідає Beauty HUB.

Ретроградний Сатурн у червні 2021

(з 23 травня по 11 жовтня)

Сатурн розпочне ретроградний рух наприкінці травня. Це означає, що в кінці весни й на початку літа важливо поставити акцент на розв’язанні робочих питань, складанні планів і постановці цілей на майбутнє. Також червень буде сприятливим періодом для формування нових корисних звичок, зміни способу життя, а також навчання й підвищення кваліфікації. Більше про те, як ретроградний Сатурн впливає на нас і що планувати на період його ретроградності, читайте в матеріалі від Beauty HUB.

Ретроградні планети в червні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Плутон у травні 2021

(з 27 квітня по 6 жовтня)

Плутон у ретроградній фазі по-особливому впливає на багато земних процесів. Цю планету астрологи пов’язують із глобальними процесами, такими як політика, економіка, фінансова сфера, влада та кримінал. Колективна енергетика — ще одна сфера впливу Плутона. Тому в червні 2021 року та й упродовж усього періоду ретроградності підвищуються ризики конфліктів та непорозумінь у робочих колективах, а також сварок у родині. Щоб уникнути цього, намагайтеся не починати розмови на неоднозначні теми й не організовувати спільних активностей без гострої потреби.

Ретроградні планети в червні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Меркурій у червні 2021

(з 29 травня по 22 червня)

На червень 2021 року також припадає ретроградність Меркурія. З погляду астрології, Меркурій відповідає за комунікації між людьми, передачу інформації та логічне мислення. Відповідно, ретроградна планета може стати причиною проблем як в особистих, так і в професійних стосунках. У вищеназвані періоди також краще відмовитися від покупок дорогої техніки та автівок, а натомість інвестувати кошти в особистісний розвиток та проєкти, які в перспективі принесуть значно більші доходи.

Ретроградний Юпітер у червні 2021

(з 20 червня по 18 жовтня)

Наприкінці червня у фазу ретроградності увійде Юпітер. Ця планета навіть під час зворотного руху зберігає позитивний вплив на життя людей. На думку астрологів, небесне тіло сприяє розвитку потенціалу, приносить добру вдачу й допомагає досягати нових вершин у кар’єрі. Також саме ця планета керує здобуттям матеріальних цінностей, владою та статусом у суспільстві. Більше про ретроградність Юпітера у 2021 році та його вплив на наше життя читайте в матеріалі Beauty HUB.

Ретроградні планети в червні 2021 року: коли чекати й що планувати

Ретроградний Нептун у червні 2021

(з 25 червня по 1 грудня)

У червні в ретроградну фазу входить також Нептун, зворотний рух якого добре впливає на праву півкулю мозку, що відповідає за уяву і креатив. Це означає, що останні п’ять днів червня, як і наступні п’ять місяців, будуть дуже сприятливими для реалізації творчого потенціалу: саме зараз час генерувати креативні ідеї і придумувати оригінальні шляхи розв’язання проблем. 

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також