Ретроградний Сатурн 2021: коли чекати і як пережити

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Цьогоріч Сатурн буде ретроградним майже 5 місяців. Як зворотний рух планети вплине на наше життя, що планувати на цей період і які справи бажано відкласти, дізнайтеся просто зараз.

Сатурн — шоста за віддаленістю від Сонця та друга за розмірами планета Сонячної системи, яку можна побачити з Землі. Її назвали на честь бога хліборобства та часу. Небесне тіло не випадково пов’язали однією назвою з цим міфологічним персонажем. На думку астрологів, планета відповідає за працелюбність, ведення справ, відповідальність за прийняті рішення, кар’єру, а також за обмеження, контроль, владу та кордони.

Ретроградний Сатурн 2021: дати та вплив

Ретроградний рух Сатурна відбувається в середньому один раз на рік і триває орієнтовно п’ять місяців. Цьогоріч планета почне зворотний рух 23 травня і продовжуватиме його до 11 жовтня. Астрологи вважають цей відрізок часу періодом реалізації грандіозних планів, роботи над своїм фізичним та ментальним здоров’ям.

Сатурн увійде у фазу ретроградності у Водолії. Тобто люди, що народилися під цим знаком зодіаку, найбільше відчують цю зміну в космічному просторі. Особливо сильним вплив ретроградного Сатурна буде на тих, чия дата народження припадає на 26, 27 січня, або 1, 2 чи 3 лютого: у них можуть відбутися ріст в кар’єрі, а також передбачаються зміни у стані здоров’я. Тому Водоліям рекомендовано пройти повне обстеження й за потреби зробити всі необхідні процедури, які покращать самопочуття чи навіть зовнішній вигляд.

За словами астрологів, ретроградний рух Сатурну відчують на собі всі люди на Землі. Зокрема, небесне тіло ще називають планетою дорослішання. Тобто кожному з нас потрібно буде попрацювати зі слабкими сторонами, взяти відповідальність за сказані слова, прийняті рішення, обіцянки й морально вирости. Сатурн може кидати сміливі виклики у вигляді складних робочих проєктів. Але за кропітку працю, дисциплінованість і сумлінну роботу він однозначно пошле достойну винагороду. 

Сатурн — планета холодного розуму, чіткості й послідовності. Тому не варто хвилюватися, що ретроградність принесе чергові «емоційні каруселі». Цього не буде. Швидше навпаки, планета буде давати нам зрозуміти, що надмірна емоційність не допоможе в розв’язанні складних питань, просуванні кар’єрними сходами чи побудові міцного союзу з партнером.

Що варто робити під час ретроградного Сатурна

Напередодні 23 травня, дня входу Сатурна у фазу ретроградності, астрологи рекомендують озирнутися у минуле, проаналізувати всі сфери життя і визначитися, що саме ви хотіли б змінити, покращити, а також поставити довгострокові цілі. Ретроградний Сатурн важливо зустріти з чітким планом дій на наступних пів року. Цю планету фахівці вважають покровителем порядку і працьовитості і стверджують, що вона сприятиме успіху лише тих, хто добре знає, куди рухається.

У час зворотного руху Сатурна важливо озброїтися такими рисами характеру, як дисциплінованість, терплячість і наполегливість. Можна зайнятися формуванням нових корисних звичок і зміною способу життя. Усі справи, пов’язані з вивченням чогось нового, повинні пройти успішно у тих випадках, якщо ви будете послідовними і виконуватимете завдання своїх вчителів на совість.

Сатурн допомагає з кар’єрним ростом. У період його ретроградності важливо добре проявити себе на роботі: сумлінно виконувати всі завдання, давати більше, ніж від вас очікують і пропонувати небанальні рішення завдань. Кропітка праця обов’язково принесе свої плоди: вам можуть запропонувати керівну посаду, розширення сферу впливу чи підвищити зарплатню.

Ретроградний Сатурн сприятиме налагодженню гармонійних стосунків із рідними, особливо з батьками та старшими родичами. У період із кінця травня й до початку жовтня можна спланувати спільну подорож або принаймні вікенд із рідними, це принесе вам позитивні емоції й духовне наповнення.

Що не варто робити під час ретроградного Сатурна

Символом Сатурна є серп. Він чітко дає зрозуміти: що посієш, те й пожнеш. Астрологи вважають, що планета відповідає за закони карми, порядок, борг і законність. Тому в період його ретроградності важливо дотримуватися чітких правил і законів. Нечесні операції та протизаконні дії можуть принести вкрай негативні наслідки. Сатурн також не любить обману та хитрощів, за них він може покарати невдачами.

Брати кредити чи борги під час ретроградного Сатурна також не бажано. 

Сатурн — ворог нерозсудливості, інфантильності та нераціональності. Тому під час його ретроградного руху варто уникати легковажних вчинків та імпульсивних покупок. Вони не принесуть вам нічого, окрім неприємностей.

На думку астрологів, Сатурн любить органічний розвиток у попередньо визначеному напрямку. Під час ретроградності не слід швидко запускати нові необдумані та несплановані проєкти, оскільки їх реалізація може затягтися на дуже тривалий термін, або зовсім зірватися. Також у цей період не рекомендується квапитися з укладанням серйозних контрактів. Порадьтеся з авторитетними для вас людьми, а вже тоді приймайте рішення.

Пояснення ретроградного Сатурна і вплив на кожен знак зодіаку: розповідає Анжела Перл

Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також