Салонна накрутка на браш вдома: секрети та лайфхаки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Накрутка на браш автоматично додає волоссю ідеального об’єму, а всьому образу – істинної розкоші. Та по такий ефект не обов’язково йти до салону краси, його можна створити в домашніх умовах.

Гладкі пасма, акуратні повітряні локони та неперевершений об’єм – такого ефекту доволі складно досягти, озброївшись лише плойкою, та цілком можливо забезпечити собі все й одразу за допомогою техніки брашинг. Цей метод звикли відносити до розряду салонних за його “вау-ефект”, проте самостійно вдома його подужати також можливо. 

Для того, аби зробити салонну накрутку на браш вдома, потрібно озброїтись феном, спеціальною круглою щіткою для укладки, а також декількома лайфхаками від топових стилістів.

Крок 1. Починайте з душу

Будь-яка укладка починається з миття голови та використання правильних засобів: живильного шампуню, кондиціонеру і бажано маски, яка надасть локонам природного об’єму, блиску і шовковистості. Порада може здатися очевидною, але дуже важливо аналізувати стан свого волосся і підібрати засоби, які допоможуть розв’язати актуальні проблеми, наприклад, сухість, посічені кінчики чи випадіння. На думку стилістів, цей нюанс – фундамент для хорошої зачіски.

Крок 2. Підготуйте волосся

Є два важливі етапи, які слід виконати після миття голови та перед укладкою феном із брашем. Спочатку позбавте  волосся від зайвої вологи. Важливо пам’ятати, що під час укладки з волосся не повинна стікати вода – це надто шкідливо впливає на локони і відповідно на якість зачіски. Перед тим, як братися за фен, обмотайте волосся рушником, бажано з мікрофібри, і зачекайте 10 хвилин. Повірте, це зекономить значно більше часу на висушуванні. 

Щойно рушник вбере зайву вологу, варто розчесати пасма гребінцем із широкими зубцями, щоб розплутати їх. На думку перукарів, це важливий етап, який допоможе уникнути виривання волосинок під час сушіння. 

Крок 3. Нанесіть термозахист 

Після того, як ви розплутали волосся, настав час нанести на всю довжину термозахист. Теплове пошкодження може призвести до ламкості, тьмяності,  посічених кінчиків, а також спотворити відтінок фарбованого волосся. Після такого впливу, погодьтесь, важко буде зробити зачіску на мільйон.

Крок 4. Підсушіть волосся

Локони на браш формуються практично на сухому волоссі. Тому, перш ніж працювати зі щіткою, варто підсушити пасма приблизно на 60-70 відсотків так, щоб локони були майже сухими. Забезпечити зачісці хороший об’єм допоможе один лайфхак: сушіть волосся, опустивши голову вниз, але при цьому тримайте сушку зверху (не збоку і не знизу), а потік повітря – спрямовуйте паралельно зростанню стрижнів. Будь-який відступ від правил відкриває лусочки кутикули, а це загрожує втратою блиску.

Крок 5. Розділіть пасма 

Перед формуванням локонів варто зробити проділ, а також вертикально розділити волосся на декілька пасом і зафіксувати шпильками. Вже при розділенні волосся важливо уявляти, який саме результат ви хочете отримати: якщо вам до вподоби більш щільні локони, розділяйте волосся на якомога більше частин і опрацьовуйте їх окремо. У випадку, якщо вас влаштує повітряна укладка з ледь помітними завитками, можна сформувати 5-6 окремих пасом. Також велику роль у формуванні зачіски відіграє розмір щітки: чим менший діаметр основи, тим більш щільним вийде локон і навпаки, великий браш забезпечить легкі повітряні кучері.

Крок 6. Сформуйте локони

Починати формування локонів варто з потиличної зони, потім перейти до боків і центру. Для цього закрутіть волосся на браш до самих коренів і прикладіть до нього фен, обов’язково у напрямку росту волосся. Якщо працювати проти росту волосся, кутикула розпушиться і в результаті ви отримаєте неслухняні пересушені локони. Не поспішайте відпускати з брашу гарячі від фену завитки – якщо дати їм охолонути на щітці, форма протримається довше. 

Важливий нюанс: під час формування локонів, фен важливо виставити на середній температурний режим, оскільки це допомагає зберегти кутикулу закритою і забезпечує пасмам легкість. 

Крок 7. Зафіксуйте

Після того, як локони будуть сформовані, важливо зафіксувати укладку. Для цього нанесіть на корені волосся трішки стайлінгового засобу, наприклад, лаку для волосся, а на кінчики трішки арганової олії, або спеціального крему. Такий штрих надасть зачісці об’єму при коренях і водночас легкості та розкішного блиску на кінчиках. Вуаля! Накрутка на браш готова!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!