Секретний інгредієнт: блакитна глина

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Секретний інгредієнт: блакитна глина

Глина вже давно стала класикою жанру в масках для обличчя. Тому варто з’ясувати, що особливого міститься в блакитній глині і як вона може вплинути на стан шкіри обличчя.

Глину можна віднести до найстаріших б’юті-інгредієнтів: жінки використовують її вже кілька тисяч років як засіб для живлення й омолодження шкіри обличчя. Й ані новітні суперінгредієнти, ані революційні гаджети не відсунули її на задній план – вона досі відіграє основні ролі в масках і омолоджувальних процедурах багатьох світових брендів.

Найбільш рідкісною й одночасно найбільш корисною з усіх видів глин є кембрійська блакитна глина. Унікальність цієї породи в тому, що вона утворюється виключно на дні морів, на глибині 80-100 метрів, там, де природні речовини містять найбільшу кількість корисних мікроелементів.

Секретний інгредієнт: блакитна глина

Склад блакитної глини

Кембрійська блакитна глина складається з дрібного морського осаду, глибоководних водоростей і морських мінералів. Завдяки віддаленому місцю проживання блакитна глина містить тільки найчистіші компоненти і жодним чином не зазнає впливу сучасної екології. У складі породи міститься рекордна кількість кальцію, фосфору і родію. Ці компоненти мають здатність покращувати обмінні процеси в шкірі, тим самим надовго зберігаючи її пружність. Глина також багата на цинк, магній і залізо, які виступають природними загоювальними компонентами. Унікальні складові блакитної глини, які не містяться практично ні в яких природних компонентах, – срібло і алюміній – інгредієнти, які пробуджують захисні функції шкіри.

З огляду на весь букет корисних речовин і мікроелементів у своєму складі, блакитна глина може допомогти вирішити багато проблем зі шкірою.

Секретний інгредієнт: блакитна глина

Користь блакитної глини для обличчя

Вирівнює тон шкіри і розгладжує мімічні зморшки. Рекордна кількість морських мінералів у складі блакитної глини надає їй властивість глибоко живити і зволожувати шкіру, заповнюючи дрібні мімічні зморшки. Багатий склад також допомагає нормалізувати обмін речовин в шкірі, покращуючи її відтінок і надаючи обличчю здоровий рум’янець.

Глибоко очищує шкіру. Глибоке очищення від забруднень і токсинів – саме те, що нам просто необхідно в сучасному, «багатому» на екологічні проблеми світі. Кембрійська глина має здатність абсорбувати токсини і бруд з поверхні шкіри, а також поглинати надлишковий шкірний жир. Важлива ремарка: блакитна глина працює тільки на поверхні шкіри і, на відміну від багатьох агресивних засобів, прибирає зайвий жир з поверхні, не позбавляючи шкіру необхідної вологи всередині.

Насичує шкіру вітамінами. Кремній, кальцій, фосфор, залізо, магній, цинк – правильна комбінація мінеральних речовин наповнює шкіру одразу всіма необхідними поживними речовинами і при цьому забезпечує їх засвоєння. Така «програма максимум» допомагає зберігати еластичність шкіри, стимулювати оновлення клітин і, відповідно, робити її більш здоровою і сяйливою.

Загоює і має антибактеріальний ефект. Завдяки великій кількості антибактеріальних речовин у складі кембрійська глина чудово загоює дрібні висипання. Лайфхак: косметологи рекомендують робити маски з глини під час критичних днів, коли шкіра більше схильна до висипань. Цинк у складі речовини заспокоїть шкіру і відрегулює кількість підшкірного жиру, запобігаючи появі запалень.

Відлущує шкіру. Власниці чутливої ​​шкіри не завжди можуть дозволити собі розкіш скрабів і пілінгів для обличчя через їх агресивну дію. Блакитна глина завдяки рекордній кількості речовин очищає, м’яко відлущує мертві клітини, а завдяки поживним складовим одразу заспокоює і зволожує шкіру.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також