Що таке боді-балет і чому вам обов’язково варто це спробувати

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Мрієте стати стрункими і витонченими, щоб рухи були плавними, як у балерини, але часу на відвідування балетних класів немає? Спробуйте тренування з боді-балету. Результати будуть помітні вже через місяць!

«Боді-балет – адаптоване тренування з елементами класичної хореографії, в якому замість звичних вправ використовуються хореографічні па, вправи на розтяжку і аеробні елементи».

Він спрямований на розвиток гнучкості суглобів і хребта, виправлення постави та, звісно ж, допоможе вам відчути себе практично балериною. Для цього не потрібна спеціальна підготовка, особливе додаткове обладнання або аксесуари. Спортивної форми і балеток буде цілком достатньо.

Завдяки простим рухам ви вчитеся краще відчувати тіло і розуміти своє розташування в просторі, поліпшується відчуття рівноваги, а рухи стають плавними і граціозними, практично як у танцюристів балету.

Цей напрямок у фітнесі досить молодий і з’явився в 2005 році завдяки Лі Сараго, американській хореографині і фітнес-експертці. Однак вже встиг набути більшої популярності в основному у жіночої аудиторії. Хоча чоловікам, які бажають навчитися танцювати будь-які інші танці, це тренування також буде корисне. Класика дійсно вічна і є основою і для хіп-хопу, і для латиноамериканських танців, і навіть для брейк-дансу.

Переваги тренувань боді-балету

Красиве тіло. Крім граціозності і царственої постави, боді-балет дозволяє побудувати сильне і красиве тіло. Комплекси вправ підібрані так, що м’язи витягуються, стають еластичними. Основне навантаження лягає на сідниці і м’язи ніг, що дозволяє привести ці частини тіла практично до ідеальної форми.

Відсутність травм. У тренуванні немає небезпечних стрибків і складних поворотів, так що ще один досить вагомий плюс – травматичність знижується практично до нуля, а навантаження на проблемні суглоби мінімальне (коліна, плечові суглоби).

Схуднення. Також боді-балет – ідеальне тренування для схуднення, оскільки пульс під час виконання вправ зазвичай не перевищує 100-140 ударів на хвилину, що як раз є жироспалюючою кардіозоною у великої кількості людей. Звичайно, це спрацює тільки за умови, що ви будете правильно харчуватися.

Підходить людям будь-якого віку і будь-якої фізичної підготовки. Не важливо, танцювали ви до цього, чи ні, чи займалися спортом взагалі – боді-балет дозволяє почати з нуля і не вимагає ніяких особливих навичок.

Дозволяє відчути себе справжньою балериною. Гранд пліє, гранд па, па тандю жете – базові вправи з класичної хореографії. Якщо ви завжди мріяли стати балериною, але через певні обставини так і не втілили мрію в життя, саме час спробувати це тренування. Робота у станка під класичну музику і нескладні танцювальні зв’язки дозволять відчути себе хай і не балериною, але вже точно ученицею балетної школи.

Відео з тренуваннями від Лі Сараго

Як вже говорилося, для тренувань не потрібне спеціальне додаткове обладнання або спеціальний одяг. На відео вправи виконуються біля станка, але в якості опори можна взяти стіл, стілець або спертися на кухонну поверхню. Іноді може знадобитися щось для обважнення (невеликі гантельки або гиря), але і в цьому випадку можна обійтися без спеціального обладнання, замінивши його на пляшку з водою.

Інші тренування

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також