Що таке плазмоліфтинг і кому він показаний

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що таке плазмоліфтинг і кому він показаний

Плазмоліфтинг застосовується в косметології та медицині для лікувальних і омолоджувальних цілей. Розглянемо, в чому його особливості та коли він може бути неефективним.

Суть методики

Головна відмінність плазмотерапіі від інших ін’єкційних методик полягає в тому, що в ній використовують аутологічну плазму крові – ваш власний продукт, на який у вас точно не буде алергії і небажаних реакцій.

Плазма запускає регенерацію клітин, а значить:

 • відновлює захисний бар’єр шкіри;
 • зволожує і живить;
 • розгладжує, вирівнює рельєф;
 • покращує колір обличчя;
 • нормалізує роботу сальних залоз;
 • звужує пори;
 • працює на омолодження.

Що таке плазмоліфтинг і кому він показаний

Словом, цей натуральний і універсальний метод допомагає виглядати краще, молодше, свіжіше, допомагає позбутися рубців, стрий і постакне, зупинити запальні процеси.

Застосовується плазмотерапія не тільки на обличчі, а також і на тілі (ділянках, які вимагають додаткового відновлення) і навіть на волосистій частині голови.

У своїй практиці будь-який протокол лікування акне або просто омолодження я починаю з мінімум двох-трьох процедур плазмотерапіі. Таким чином я підсилюю ефект від введення ін’єкційних препаратів і скорочую процес реабілітації після лазерних шліфовок. Пацієнтам, які готуються до пластичної операції, я теж рекомендую пройти курс плазмотерапіі, щоб загоєння відбулося якомога швидше.

З користю розібралися. А тепер коротко про те, в яких випадках плазмоліфтинг неефективний. Марною процедура буде тільки в тих випадках, коли кількість тромбоцитів у крові пацієнта нижча за норму. Адже саме вони запускають весь процес регенерації шкіри. Саме тому перед процедурою лікар-косметолог обов’язково повинен відправити вас на загальний аналіз крові, щоб переконатися у відсутності будь-яких запальних процесів і виключити тромбоцитопению.

Що таке плазмоліфтинг і кому він показаний

Кому показаний плазмоліфтинг

Можна сміливо сказати, що всім. З 18-річного віку лікування плазмою призначають молодим людям із запаленнями і акне. З 25 років процедура показана для тих, у кого жирна або, навпаки, суха шкіра. Після 35 років плазмотерапія працює як відмінна анти-ейдж методика.

Як підготуватися до процедури

За три дні до відвідин косметолога важливо виключити алкоголь, шкідливу їжу як то: гостре, смажене, солодке. Адже від того, що ви їсте, залежить якість вашої крові. Чим кращий ваш біоматеріал, тим кращий буде отриманий результат.

На шкірі він буде помітний вже через 5-7 днів, а на волосистій частині голови – приблизно через 2-3 тижні.

Як проходить процедура

Що таке плазмоліфтинг і кому він показаний

Кров пацієнта забирається з вени, поміщається в спеціальні пробірки, просочені спеціальними розчинами (наприклад, цитратом натрію або гепарином), а потім центрифугується. Таким чином ваш біоматеріал розділяється на дві фракції – плазму і формені компоненти. У центрифузі ваша плазма збагачується вітамінами, мінералами і тромбоцитами, після чого вводиться під шкіру.

Важливий нюанс: зверніть увагу на те, чи є у вашого косметолога медична освіта. Тільки фахівець із середньою або вищою освітою може здійснювати забір крові.

Ще один цікавий факт: перед процедурою не рекомендується використовувати анестезію, оскільки будь-який анестестик забирає на себе частину дії активних компонентів плазми. Саме тому плазмотерапія вважається не найприємнішою процедурою, але ефект вас точно порадує.

Перед проведенням процедури заборонено приймати лікарські препарати, які сприяють згортанню крові.

Курс становить 3-4 процедури на місяць.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також