Словник молодіжного сленгу: що таке краш

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Словник молодіжного сленгу: що таке краш

Часто на просторах соцмереж або в інтернет-мемах можна зустріти досить популярне слово «краш», значення якого не всі знають або невірно вживають. Що означає цей жаргонізм і як правильно його застосовувати, читайте далі.

Продовжуємо вивчати словник міленіалів і покоління Z, щоб, почувши від них фрази: «Перестань на мене агритися, давай нормально поговоримо», «Начальник задовбав мене постійно войсити» або «Досить мене байтити!», ви не закатували очі в подиві, а змогли підтримати розмову і донести свої думки на правильному діалекті.

Отже, в цьому матеріалі розглядаємо гучне слово, якому присвячують пісні і ТікТокі. Хто такий краш?

Що означає «краш»

Слово crush родом з англійської мови, але в молодіжному сленгу воно вживається зовсім не в первісному сенсі «ламати» або «розчавлювати», а означає «захоплення» – інше, менш поширене значення дієслова. Найчастіше цей термін використовують підлітки. «Крашем» вони називають того, в кого сумирно закохалися, з ким все абсолютно безнадійно; позначають предмет таємного зітхання, об’єкт любові або бажання. Але іноді так говорять і просто про людину, яка шалено подобається, або по якій прямо «тащаться» (наприклад, який-небудь співак або співачка).

Словом, краш – це дівчина чи хлопець, якому дуже симпатизують, обожнюють, чийсь об’єкт насолоди для душі. Також можна почути фразу «я зловив краш», тобто закохався в когось. У молодіжному сленгу існує і варіант-фемінітів: крашиха. Ну а що? У дусі часу!

Приклади використання

***

Сьогодні ввечері я зустрічаюся зі своєю краш.

***

Чіміно з BTS – краш мого серця!

***

Його нова крашиха – Біллі Айлиш.

***

Зізнайся чесно: Єгор – це твій краш?

***

Краш завжди в моїх думках.

***

Даміано, соліст Måneskin, такий красень! Тупо мій краш!

***

Я знаю, де живе твій краш, можу влаштувати вам зустріч.

***

У моєї сестри сасний краш (сасний – дуже милий, симпатичний, сексі).

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також