Словник молодіжного сленгу: що таке войсити

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Словник молодіжного сленгу: що таке войсити

Говорити мовою підлітків не так-то просто, тому редакція Beauty HUB уклала словник актуальної лексики покоління Z, щоб ви могли з легкістю розуміти молодіжний сленг. У цьому матеріалі з’ясуємо значення модного слова «войсити».

Разом з нашими читачами продовжуємо розбиратися зі значенням популярних слів молоді. Однак перед тим, як ви поповните свій словниковий запас новим молодіжним сленгом, не забудьте ознайомитися зі значеннями жаргонізмів вайбити і варик, а також дізнатися, що в інтернет-середовищі й розмовах тінейджерів означають дієслова агритися, байтити і бомбити.

Що значить «войсити»

Войсити – це записувати голосові повідомлення. Походить від англійського voice («голос»), яке читається як «войс». Щоб не говорити співрозмовникові довгу фразу «незручно написати текст, відправлю аудіоповідомлення» або менш ємне словосполучення «записати голосовуху», придумали ось таке коротке слівце для практичної функції. Стосується будь-яких аудіо повідомлень у соцмережах і месенджерах.

Останнім часом це поняття стало використовуватися повсюдно, і почути його можна не тільки з вуст школяра, але і від колег. Тому якщо хтось із ваших знайомих войсить, не хвилюйтеся: людина просто спілкується в соціальних мережах за допомогою голосових повідомлень.

Приклади використання

***

Не войс, пиши.

***

Ти можеш перестати войсити? Мене це дратує!

***

Зручно, якщо я буду войсити? Немає часу набирати текст.

***

Мамо, досить мені войсити, я на уроці – тільки читати можу.

***

Начальник мені постійно «войсить», ну чому не можна просто написати!

***

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також