Словник молодіжного сленгу: що таке крипово

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Словарь молодежного сленга: что такое крипово

Що означає «крипово» і «криповий» в молодіжному сленгу? І коли доречно сказати, що хтось або щось змушує вас «криповати»? З'ясовуємо в цій статті.

Для тих, хто хоче більше розбиратися в новомодних словечках, часто використовуваних підлітками і користувачами соцмереж, ми зібрали словник молодіжного сленгу, який вам у цьому допоможе.

Що означає «крипово»

via GIPHY

Мовою підлітків прислівник «крипово» (наголос на першу «о») розшифровується як страшно, моторошно, жахливо, огидно. Іменник «крипота» і прикметник «криповий» означає щось страшне, що спричиняє занепокоєння, моторошне відчуття або огиду. Дієслово «криповати» означає лякатися, боятися чогось.

До молодіжного сленгу слово потрапило від англійського creepy, що в перекладі означає «страшний, повзучий, такий, що змушує тремтіти». Зазвичай тинейджери використовують цей термін, коли хочуть показати крайній ступінь жаху, описати щось, що спричиняє мурашки, від чого волосся стає дибки, холодить душу і змушує кров застигати в жилах.

Деякі люди можуть плутати значення двох схожих на перший погляд слів «крипово» і «кринжово». Однак відмінності між ними все ж є: крипово – це щось страшне і моторошне, в той час як кринжово означає почуття сорому, ніяковості, відрази і шоку від спостереження чогось. Більше про слово «кринж» і варіанти його вживання розповіли тут.

Приклади використання слова «крипово»

***

Він крипово поводиться.

***

Якось тут крипово, давай підемо звідси.

***

Те, що ти мені зараз розповів, звучить крипово.

***

Кинув фільм на середині крипота якась.

***

Вчора на роботі стався криповий випадок.

***

Ці картини якісь крипові, що курив цей художник?

***

Як же, іноді технології змушують мене криповати.

***

Даша пішла на побачення з якимось криповим чуваком з сайту знайомств.

***

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також