SMAS-ліфтінг: омолодження без операції

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Процедури за участю пластичного хірурга сьогодні ні в кого не викликають подиву. Але не кожен має певну суму, щоб, наприклад, зробити підтяжку обличчя. У цій ситуації у нагоді може стати SMAS-ліфтінг.

SMAS-ліфтинг проводять за допомогою спеціального апарату, що впливає на м’язово-апоневротичний шар. Це досить безпечний, нехірургічний метод. Ультразвукова дія впливає на шар колагену та еластину, стимулюючи вироблення нових клітин. Сеанс проходить не більше години-півтори, а ефект буде накопичувальним, тобто протягом кількох місяців результат від процедури буде видно все більше. 

Така процедура показана після тридцяти п’яти років незалежно від статі. А ось робити її раніше за тридцять фахівці не рекомендують. Проте, вирішивши зробити таку процедуру, варто звернутися до фахівця, який підтвердить, що вона вам потрібна. Оскільки не кожному типу старіння підходить такий метод. Наприклад, якщо є дефіцит підшкірно-жирової клітковини, ефекту від процедури можна не побачити. А от якщо на обличчі помітні процеси з деформаційним типом старіння – така процедура цілком підійде. 

Реабілітаційного періоду у SMAS-ліфтінг практично немає або він мінімальний. Найчастіше вже за кілька годин шкіра набуває свого звичайного вигляду. Не рекомендується після процедури засмагати, термічно впливати, займатися спортом і робити пілінги. 

Одного сеансу часто буває достатньо для досягнення бажаного ефекту, але якщо ви хочете позбутися целюліту, то прийти до фахівця потрібно буде кілька разів. Ефект зберігається протягом трьох-чотирьох місяців, а для підтримки можна робити одну процедуру раз на пів року.

  • За допомогою SMAS-ліфтінга можна зробити більш чітким контур обличчя, підтягнути обвислу шкіру, а також зменшити темні кола під очима, позбутися “гусячих лапок” і досягти помітного anti-age ефекту
  • Поєднувати SMAS можна і з ін’єкційними процедурами, наприклад, з такими, як біоревіталізація і контурна пластика. Такий комплексний підхід допоможе продовжити ефект. 
  • Вибираючи SMAS-ліфтинг, ви вирішуєте проблему без хірургічного втручання, отримуєте видимий результат без реабілітаційного періоду, маєте гарантію безпеки процедури та можливість суміщення з іншими. 

Не слід забувати, що проводити процедуру SMAS-ліфтингу може лише фахівець із медичною освітою, адже необхідно індивідуально підбирати протокол проведення процедури та відповідально її проводити.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також