Сміливі образи і денс-віжуал у новому кліпі TamerlanAlena «Хочешь»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Дерзкие образы и дэнс-вижуал в новом клипе TamerlanAlena «Хочешь»

TamerlanAlena дропнули танцювально-ліричний кліп на свій хіт «Хочешь» позаземного рівня. Стрижка каре, сміливі образи і хореографія – у прем’єрній відеороботі популярний український дует відкриває себе зовсім по-новому.

Кожен із нас хоча б одного разу потрапляв у полон власних почуттів. Від швидкоплинного захоплення до великого кохання один крок, який супроводжується переживаннями та непорозуміннями, довжиною у життя. Кліп «Хочешь» – це симбіоз двох закоханих, які загубилися на цьому шляху.

«Наш новий кліп – це екранізація любовної сповіді пари, яка не може зректися від своїх почуттів, – розповіли TamerlanAlena. – У відеороботі ми відкрили себе з зовсім іншого боку як пара та дует, тому результат вийшов несподіваним навіть для нас самих. Сподіваємося на відгук у серцях кожного нашого слухача».

TamerlanAlena
TamerlanAlena
TamerlanAlena

У новому денс-відео Alena Omargalieva демонструє відразу декілька відвертих образів і зізнається у почутті закоханості, висловлюючи його танцями на воді. Tamerlan виступив в амплуа невимушеного та самовпевненого хулігана, який боїться визнати свої почуття.

Режисером денс-віжуалу стала Anya Bod. Оператором виступив Ілля Михайлусь, а сам знімальний процес тривав більше 12 годин.

У перші дні після релізу, пісня «Хочешь» стала радіохітом, очолила YouTube-тренди та твердо закріпилася у Топ-100 Shazam України та Латвії.

Екранізація любовної сповіді «Хочешь» вже доступна до перегляду на YouTube.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також