Справжній хіт професійного відбілювання зубів – лазерна система Zoom 3

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Голлівудська усмішка – візитна картка дівчини. Відбілюючи зуби, ви маєте думати не тільки про те, як би швидше отримати білі зуби, але і про переваги та недоліки такої процедури. Про нову техніку лазерного відбілювання зубів Zoom 3 розповідає експерт.

Ви давно хотіли мати голлівудську посмішку, але досі ніяк не зважитеся? Втілити мрію в реальність допоможе лазерна система відбілювання зубів Zoom 3. Ця процедура абсолютно безболісна і відносно недорога, але розібратися в її нюансах все ж необхідно. У цьому нам допоможе експерт Марченко Наталія Сергіївна.

Марченко Наталья

Марченко Наталія Сергіївна, лікар-стоматолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри терапевтичної стоматології Київського медичного університету

– Що таке лазерна система Zoom 3?

– Мати гарні білі зуби в сучасних умовах вкрай важко. Чому ж так відбувається? Погана гігієна порожнини рота, неправильне харчування, шкідливі звички і, безумовно, генетична схильність – все це належить до факторів, які призводять до потемніння і пожовтіння зубів. На сьогодні однією з найпопулярніших систем лазерного відбілювання зубів вважається система Zoom 3. Під час процедури лікар-стоматолог наносить на зуби гель, який містить у складі перекис водню. Після нанесений гель підсвічують ультрафіолетовою лампою. Вуаля, ваша емаль миттєво стає на 4-6 тонів світліша!

отбеливание зубов

– Чим відрізняється лазерна система Zoom 3 від інших систем відбілювання зубів?

– Система відбілювання зубів поділяється на два види: хімічне відбілювання і відбілювання, які активуються джерелом світла (фотовідбілювання і лазерне). Zoom 3 – відбілювання холодним світлом. Система передбачає три режими подачі світла, тобто лікар має можливість налаштувати інтенсивність відбілювання. Ще однією перевагою Zoom 3 є те, що вона підходить і для чутливих зубів, а також дозволяє виправити зміни кольору, які пов’язані з некаріозними захворюваннями, наприклад, флюороз або гіпоплазія. Рекомендую під час вибору системи відбілювання уточнити у стоматолога склад гелю і відсоток вмісту в ньому перекису. Це допоможе вам у визначенні ступеня агресивності гелю на емаль зубів.

– Розкажіть про переваги і недоліки професійного відбілювання зубів за допомогою системи Zoom 3.

– Звичайно, до переваг відбілювання за допомогою системи Zoom 3 можна віднести його ефективність і безпеку. За допомогою цієї технології вже після першої процедури ви зможете відбілити зуби на 4-6 тонів. Крім того, такий вид відбілювання підходить для чутливої емалі, а також людям, у яких є захворювання тканин зубів. Ще однією перевагою є тривалість ефекту. Кінцевий результат може вас радувати протягом 1-4 років.

отбеливание зубов

– З якою періодичністю необхідно робити лазерне відбілювання зубів для досягнення максимального результату?

– Результати відбілювання зубів за методикою Zoom складно прогнозувати з високим ступенем точності. Багато чого залежить від способу життя і вживаної їжі. Якщо людина курить і вживає багато кави, то термін зберігання білизни зубів значно скорочується. В разі правильного догляду цей період буде довший. В середньому рекомендується пройти повторну процедуру через 2-6 місяців.

– З якого віку можна робити процедуру професійного відбілювання зубів за допомогою системи Zoom 3?

– Не раніше 18 років. Зрозумійте, в такому юному віці правильної гігієни порожнини рота достатньо для білої та здорової посмішки. Показання до відбілювання в будь-якому віці завжди має визначити фахівець. Будьте здорові та посміхайтеся яскравіше!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також