Сила голосу: новий аромат Valentino Voce Viva

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Італійський модний будинок Valentino представив аромат Voce Viva, зробивши новий крок в історії лінії Valentino Beauty. Амбасадоркою новинки стала співачка Леді Гага.

Voce Viva – гімн сміливості, індивідуальності й свободі, це заклик озвучити всьому світу найзаповітніші мрії та реалізувати їх. В основі філософії парфуму лежить голос (Voce) – його сила, унікальність, важливість і здатність впливати. Адже голос і парфум мають багато спільного: вони залишають невидимий, але чітко закарбований у пам’яті слід. Вони ж і є характерною рисою кожної жінки.

«Коли голос говорить правду, його вплив на світ і на інших може володіти неймовірною силою та красою. Це й стало натхненням для Voce Viva, а також його слоганом: «Мій Голос, Моя Сила», – розповідає Гаранс Делай, генеральний менеджер Valentino Beauty.

Леди Гага в рекламной кампании аромата Voce Viva

Ідею творців парфуму ідеально підкреслює й уособлює Леді Гага, яка стала обличчям аромату, – сильний і неповторний голос сучасності. Із Valentino їх споріднюють не тільки італійське коріння, але й спільні цінності, адже Леді Гага завжди закликала до поваги відмінностей і побудови світу, в якому кожен має право голосу.

«Будьте собою, любіть себе, пишайтеся собою й ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії», – говорить співачка.

Леди Гага в рекламной кампании аромата Voce Viva

Творці аромату спільно з парфюмерами Онорін Бланом і Амандин Клер Марі вклали в парфум три основних принципи будинку Valentino: color (колір), cool (крутість) і couture (від-кутюр).

Унікальний дизайн флакона, розроблений під художнім керівництвом П’єрпаоло Піччолі, немов закликає взяти його в руки й показати свій власний голос у світі Voce Viva. Цього разу Valentino вибрали абсолютно новий, яскравий і динамічний рожевий відтінок культового для будинку червоного кольору. Знакові заклепки Valentino прикрасили флакон, надавши бунтарського штриху для більшої впевненості. А витонченість і чистота ліній тільки підкреслили майстерність дизайну, нагадавши силует і вигини сукні від-кутюр у самому центрі флакона.

Про аромат

Voce Viva – квітково-деревний аромат, ноти якого покликані оспівувати силу жінок і будити їх голоси. Композиція починається з есенції бергамоту, пом’якшеної ноткою солодкого й соковитого італійського мандарина. Свіжий пряний екстракт імбиру доповнює ці яскраві цитрусові відтінки.

Серце аромату утворює букет білих квітів, створюючи особливий шлейф. Розкішно розкривається квітка флердоранжу, що об’єднується з фруктовим відтінком золотої гарденії поряд із індійським крупноквітковим жасмином.

Несподіваний акорд кристального моху (здавна є ексклюзивним надбанням чоловічої парфумерії), дивує своїми деревними та мінеральними відтінками в базі аромату, вступаючи в палку гру з двома видами сировини. Теплий і молочний сандал гармонує з солодкими пахощами мадагаскарської ванілі. Ця несподівана грань моху, перекручена чуттєвістю ванілі, говорить про свободу й напористість жінки будинку Valentino.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Valentino Beauty (@valentino.beauty)

Аромат Voce Viva від Valentino випускається в об’ємах 30, 50 і 100 мл. Парфуми офіційно представлені на сайті партнера makeup.ua. Придбати новинку онлайн можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також