Тест: що пили великі жінки?

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Тест: что пили великие женщины?

Джин, вино, віскі і навіть пиво: історичні дані свідчать про те, що великі особистості, включаючи монарших осіб, не відмовляли собі в алкогольному задоволенні. І так було в усі часи. Наш тест-вікторина розкриє таємниці алкогольних звичок знаменитих жінок.

Особистості з великої літери – це люди, харизматичні не тільки у вчинках, але й у власних смакових пристрастях. Безсумнівно, у кожного з них є свої вподобання у виборі алкоголю: одні люблять міцні спиртні напої, іншим подобаються виключно легкі. Зрозуміло одне: мало хто з великих не грішив ними. Хтось із відомих людей вживав алкоголь для того, щоб розширити межі творчості і таланту, а хтось вважає келих вина або улюбленого коктейлю просто незмінним супутником трапез.

Beauty HUB вирішив дослідити алкогольні звички десяти великих жінок, які залишили свій слід в історії. Пройдіть наш захоплюючий онлайн-тест і дізнайтеся, яким алкогольним напоям надавали перевагу цариці, члени королівських сімей, а також яскраві особистості політичної та культурної сфер різних епох.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також