Топ 7 нових різдвяних фільмів та серіалів від Netflix

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ 7 нових різдвяних фільмів та серіалів від Netflix

Стрімінговий сервіс Netflix регулярно випускає нові різдвяні фільми та серіали, щоб нам не доводилося переглядати «Один вдома» у тридцяте.

Фільм «Пара на свята»

Незнайомці Слоун та Джексон вирішують стати тимчасовою парою виключно на різдвяні свята. Дівчина втомилася від постійних натяків родичів, що їй терміново потрібен хлопець, а Джексону набридли спроби жінок якнайшвидше його на собі одружити, адже він завжди мріяв про вільні стосунки з протилежною статтю. Картинка складається, Слоун та Джексон рік за роком проводять разом різноманітні свята і потім знову розбігаються, але почуття незабаром беруть своє…

Фільм «Хлопчик на ім’я Різдво»

Хлопчик на ім’я Ніколас вирушає у подорож за полярне коло у чарівну країну, де живуть ельфи. Там він сподівається знайти свого батька, який поїхав шукати кращого життя для свого народу. Допомагати Ніколасу в цій непростій справі будуть спеціальна карта і його друг Мійка — миша, що говорить. Фільм знято за бестселером британського автора Метта Хейга і обіцяє подарувати нам чарівний зимовий вечір у чудовій компанії.

Серіал «Деш та Лілі»

Романтичний комедійний телесеріал від Netflix розповідає історію двох молодих людей — 17-річної життєрадісної студентки Лілі та депресивного і цинічного хлопця Деша. Сумуючи від самотності, дівчина-підліток ховає серед полиць в одній з книгарень свій червоний блокнот, який знаходить Деш. За допомогою записника між молодими людьми зав’язується листування, а блокнот вони залишають один одному в найцікавіших місцях Нью-Йорка.

Фільм «Замок до Різдва»

Головна героїня фільму Софі Браун напередодні Нового року їде до Шотландії, щоб уникнути скандалу через вихід нової книги. Письменниця зупиняється неподалік величного замку і вирішує його придбати. Проте його господар виявляється вельми похмурим і непривітним шотландським герцогом, який має особливі умови для чарівної Софі… У головній ролі Брук Шилдс та Кері Елвес.

 

Серіал «Ритм Різдва»

Опинитися на Різдво в Парижі — ідеальне рішення, навіть якщо мандрувати містом ви будете через екран телевізора або ноутбука. Головні герої французького романтичного серіалу «Ритм Різдва» — популярний репер та журналістка, між якими виникає симпатія, що навряд чи має шанс стати чимось більшим. Але ж у період новорічних свят відбуваються дива!

Фільм «Тривожні люди»

Якщо ви любите книги Фредріка Бакмана, тоді кінокартина «Тривожні люди» вам обов’язкова до перегляду, адже поставлена ​​вона за однойменним бестселлером автора (але навіть якщо письменник вам не знайомий, все одно дивіться – фільм того вартий). Напередодні нового року грабіжник здійснює невдалий наліт на банк, після чого змушений ховатися від поліції в першій квартирі, яку саме показував клієнтам ріелтор. Злочинець бере вісім чоловік у заручники, але в результаті сам виявляється заручником цих незвичайних людей.

Фільм «На місці принцеси»

Коли проста дівчина-кондитер з Чикаго і без п’яти хвилин принцеса виявляють, що схожі як дві краплі води, вони вирішують помінятися місцями на Різдво. Не важко здогадатися, ця затія принесе безліч незручностей звичному оточенню дівчат, а нас змусить добряче посміятися. У головних ролях Ванесса Хадженс, Сем Палладіо та Нік Сагар.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також