Тревіс Скотт і Byredo випустили аромат, що пахне космосом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Американський репер Тревіс Скотт і люксовий бренд парфумерії Byredo в колаборації створили “космічний” аромат. В прямому сенсі цього слова!

Шведський бренд парфумерії Byredo запросив американського репера Тревіса Скотта до колаборації для розробки парфумерної композиції. Тревіс разом з Беном Горхамом, парфумером бренду, створили аромат під назвою Space Rage, що за своїм запахом і зовнішнім виглядом відсилає до мотивів космосу. Верхні ноти парфуму включають “космічний пил, частинки антиматерії”, а середні ноти “зоряного світла, запах наднової”, тоді як базові ноти містять “атмосферні пари та темні туманності”.

Аромат Space Rage вийшов у двох форматах: парфуму у класичному флаконі Byredo, а також у вигляді ароматичної свічки. У Byredo вважають, що в тандемі ці два продукти створюють у домівках фантастичну космічну атмосферу.

“Ми познайомилися декілька років тому, і завдяки дружбі виникла ідея спільного проєкту. Space Rage це гра слів, наша власна космічна програма. Ми просто хотіли створити щось чуттєве та доступне з ідеї космічних подорожей та космосу”, прокоментував Бен Горхам.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також