Це з любові 2021: живильна сироватка

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Это по любви 2021: питательная сыворотка

Природне здорове сяйво шкіри стане неабиякою окрасою вашого образу у День всіх закоханих. Забезпечити його собі можна за допомогою живильної сироватки на основі вітамінів.

Щоденні стреси, надмірно активний спосіб життя та погана екологія однозначно відбиваються на здоров’ї та зовнішньому вигляді нашої шкіри. Допомогти їй залишатися молодою і здоровою можна за допомогою потужного симбіозу антиоксидантів, представленого в сироватці з вітамінами С+E TimeWise®, від Mary Kay.

Вітамін Е, також відомий як альфа-токоферол, є дуже потужним антиоксидантом, критично важливим для захисту від передчасного старіння шкіри. Об’єднавши цей компонент з чистим вітаміном C, вчені компанії Mary Kay продовжили термін його дії і водночас забезпечили антиоксидантний захист від передчасного старіння епідермісу. Чистий вітамін С (аскорбінова кислота) у свою чергу підтримує природний процес оновлення шкіри. Антиоксидантні властивості і роль, яку відіграє вітамін С у підтримці природного виготовлення колагену, роблять цей інгредієнт життєво важливим компонентом для здоров’я шкіри. 

Тандем двох потужних компонентів забезпечує відновлення епідермісу після оксидативного стресу та підвищує еластичність шкіри. Такий ефект допомагає у перспективі позбутися зморшок, покращити відтінок обличчя та здобути природне сяйво шкіри. Додатковий бонус від використання живильної сироватки С+E TimeWise®, від Mary Kay  захист від негативного впливу зовнішніх факторів. Об’єм сироватки 44 мл, орієнтовна вартість 1 540 грн.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також