Tvorchi презентували Hits New Year Edition із новорічними хітами

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Tvorchi презентовали Hits New Year Edition с новогодними хитами

У розпал передсвяткової метушні український гурт TVORCHI презентує HITS New Year Edition – це колекція всіх хітів дуету у новорічному звучанні.

Тиха гра дзвіночків і бубонців в аранжуваннях, нові мелодії й ритми в улюблених піснях гурту дарують справжнє відчуття прийдешнього дива. Альбом занурює в атмосферу свята, яка здатна підштовхнути на перший поцілунок під омелою або катання на ковзанах з близькими. 

Tvorchi Hits New Year Edition
Tvorchi
Группа Tvorchi

Фото: пресслужба гурту

«Всі ці пісні ми випускали окремо синглами або в наших альбомах, а зараз вони зібрані разом в особливому святковому звучанні спеціально для створення новорічного настрою, – розповідають Tvorchi. – На Різдво немає місця смутку, забудьте про всі негативні моменти, нехай буде тільки фан. Заряджайтеся новорічним мудом, і нехай ваша перша цьогорічна гра в сніжки відбудеться саме під наш святковий альбом».

До EP увійшло п’ять хітів Tvorchi: «Мова тіла», «Не танцюю», «Віч-на-віч», Falling та Bonfire, який тепер звучить як справжній саундтрек новорічного фільму. 

Альбом Tvorchi Hits New Year Edition
Фотосъемка для альбома Tvorchi Hits New Year Edition
Съемка для альбома Tvorchi Hits New Year Edition

Фото: пресслужба гурту

Варто ввімкнути пісню за піснею, щоб зануритись в атмосферу свята. Альбом Tvorchi HITS New Year Edition стане ідеальним доповненням новорічної вечірки. Послухати його можна на будь-якій з музичних платформ.

Дивіться святкове lyric video на новорічну версію пісні Falling гурту Tvorchi і ловіть свій різдвяний настрій прямо зараз!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також