У Narciso Rodriguez вийшов новий мускусний аромат

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ох, вже ці мускусні аромати! Вони ваблять, зачаровують і закохують в себе з перших нот! Новий жіночий парфум Musc Noir від Narciso Rodriguez, що оспівує внутрішню красу кожної жінки, у всій красі розкриває спокусливі відтінки мускусу.

Услід за недавньою новинкою Narciso Grace, бренд Narciso Rodriguez представив ще один парфумерний запуск – аромат Musc Noir. Це черговий фланкер популярного Narciso Rodriguez for Her 2009 року, що відображає сутність сучасної жіночності та її загадкову чуттєвість. Парфуми доповнить колекцію, в якій вже є такі аромати як Amber Musc, Rose Musc, Fleur Musc, Santal Musc і Pure Musc.

Новий аромат стартує нотами соковитої сливи, за якими слідує геліотроп – квітка, що зачаровує, з п’янким звучанням. Мускусне серце надає композиції таємничі і спокусливі акценти. Замшевий акорд у базі підсилює інтенсивність мускусу, привносячи до парфуму особливу глибину і чарівність. Він залишає захоплюючий і звабливий шлейф – ваш особистий слід.

Марка рекомендує поєднувати новий аромат Musc Noir із уже наявною композицією Pure Musc, щоб створити ще більш гіпнотичний серпанок. Нашарування цих двох ароматів підсилює сливовий відтінок Musc Noir, зберігаючи при цьому солодкість мускусного серця.

Narciso Rodriguez

Аромат Narciso Rodriguez Musc Noir скоро з’явиться у міжнародному продажу. Орієнтовна ціна – $ 82 (30 мл), $ 112 (50 мл), $ 149 (100 мл).

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також