Жасмин, півонія і зелене яблуко: вийшов новий аромат від Narciso Rodriguez

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

Жасмин, пион и зеленое яблоко: вышел новый аромат от Narciso Rodriguez

Бренд Narciso Rodriguez випустив новий аромат для жінок Narciso Grace. Ексклюзивний випуск з квітково-деревинно-мускусними відтінками відображає новий погляд на жіночність і оспівує чисту красу і витончену грацію.

Новинка Narciso Rodriguez Narciso Grace 2020 втілює ефемерну й інтригуючу природу грації, яка проявляється в поведінці жінки, її унікальних жестах, в бездоганних і неймовірно пластичних танцювальних рухах. Аромат привертає увагу і полонить з перших нот, розкриваючи внутрішню красу кожної жінки.
«Представляємо Narciso Eau de Parfum Grace, данина поваги найголовнішому джерелу натхнення дизайнера: вічній красі та грації жіночого тіла в русі. Новий аромат оспівує ефемерну, але непереборно привабливу природу грації, яка виявляється в манері жінки тримати себе, – від її неповторних жестів і мови тіла до чистоти і виняткової витонченості її танцювальних па. Фірмове мускусне серце набуває нового звучання завдяки хрусткому зеленому яблуку і вершковому союзу білих квітів і білого дерева. Абсолютно розкішний аромат NARCISO Eau de Parfum Grace втілює собою ніжну, але неймовірно спокусливу чуттєвість, огортаючи шкіру подібно сяйливій шовковій вуалі», – заявляє бренд.
Narciso Rodriguez Narciso Grace 2020 Композиція Narciso Grace містить ноти білого жасмину, ніжні пелюстки півонії, підбадьорливі акорди зеленого яблука, теплий мускус і ніжні відтінки білого кедра. Зі слів парфумерів Дафни Бюже і Марі Саламань, вони хотіли розкрити природну грацію жіночності через чистоту і чуттєвість, створити ефект другої шкіри, що обволікає, та подарувати томне відчуття дотику тіла до тіла. Чиста краса, без надмірностей. Надаючи асоціації з чистим повітрям і сліпучим світлом, Narciso Eau de Parfum Grace втілює ніжну, чуттєву і спокусливу витонченість. Narciso Rodriguez Флакон нового парфуму виконано в перламутровому блідо-рожевому кольорі, який перегукується з ніжним квітковим характером аромату. Прозорий ковпачок декоровано пудровою атласною стрічкою. Новый аромат Narciso Rodriguez Narciso Grace 2020 Аромат Narciso Rodriguez Narciso Grace 2020 випускається в об’ємах 30 і 50 мл. Новинка вже в продажу, орієнтовна ціна 955 і 1 300 грн. Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!