В Україні відкрився перший магазин Kiko Milano

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Бренд Kiko Milano офіційно відкрив свій перший бутік в Україні! Відтепер культову італійську косметику можна придбати у фірмовому магазині або онлайн.

У київському ТРЦ Ocean Plaza відбулося відкриття першого в Україні офіційного магазину Kiko Milano. Продукти бренду тепер також доступні для замовлення на сайті intertop.ua.  Незабаром відкриється ще три магазини Kiko Milano в Україні: 29 травня у Харкові в ТРЦ Nikolsky, 1 червня у Києві в ТРЦ Lavina Mall, і в серпні в Одесі у ТРЦ City Center. 

“Ми запустили категорію beauty на своїй фешн-платформі ще у липні 2020 року. Kiko Milano став першим роздрібним магазином косметики у портфелі INTERTOP Ukraine. Це бренд зі світовою репутацією, який на українському ринку чекали вже дуже давно. Ми раді, що український споживач нарешті відкриє для себе доступну косметику, яка за якістю не поступається брендам люксового сегменту”, – зазначає Марія Самплавська, СМО Intertop Ukraine.

Kiko Milano – бренд декоративної косметики №1 в Італії. Щороку Kiko Milano випускає близько 400 нових відтінків, а також регулярно оновлює асортимент лімітованими сезонними лінійками. Серед найзнаковіших продуктів бренду – доглядова лінійка Skin Trainer, матові червоні помади, чорні та різнокольорові підводки для очей та стійкі базові тіні Bright Quartet, чотири відтінки яких дають змогу створювати образи на кожен день. Продукти бренду виготовлені з безпечної сертифікованої сировини і до того ж не тестуються на тваринах.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також