Важливо знати: фази Місяця у червні 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Важливо знати: фази Місяця у червні 2021 року

Календар місячних фаз на червень 2021 року показує сприятливі дні для нових починань, а також періоди, у які варто утриматися від фінансових операцій, укладання контрактів та й загалом активної діяльності.

Залежно від того, у якій фазі знаходиться Місяць, астрологи дають рекомендації, якими видами діяльності і коли найкраще займатися.

Перший місяць літа, червень 2021 року, принесе багато сприятливих днів для робочої діяльності, а також періоди, які чудово підходять для повного релаксу і планування подорожей. Редакція Beauty HUB пропонує ознайомитися з календарем місячних фаз і відповідно до нього вдало спланувати наступні 30 днів.

Місячний календар на червень 2021 року

1 червня 2021 року — вівторок 

Фаза Місяця – убутний Місяць, Місяць у Водолії

Місячний календар прогнозує, що перший день червня може зустріти вас неочікуваними труднощами. Але сьогодні гарний день, щоб провести хоча б трохи часу наодинці з собою й зайнятися творчою діяльністю.

2 червня 2021 року — середа 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

2 червня хороший час для вирішення рутинних справ, на які зазвичай не вистачає часу, а також для того, щоб закрити питання з фінансами. Вільний час присвятіть активному відпочинку або творчості.

3 червня 2021 року — четвер 

Фаза Місяця — убутний Місяць (третя чверть), Місяць у Рибах

Цей день ідеально підійде для аналізу вашого досвіду як у роботі, так і в особистому житті. На основі цього у вас можуть виникнути цікаві висновки або нові рішення.

4 червня 2021 року — п’ятниця 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

У цей день постарайтеся утриматись від активної діяльності і нових починань: на вашому шляху можуть постати серйозні перепони. Якщо є можливість, займіться вирішенням питань, що потребують творчого підходу, а вечір витратьте на самоосвіту.

5 червня 2021 року — субота 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць в Овні

Важливі переговори та ділові зустрічі — не найкращий план на цей день. Сьогодні висока ймовірність конфліктів і непорозумінь, тож плануйте свій час так, щоб мінімально контактувати з людьми.

6 червня 2021 року — неділя 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

Фаза Місяця сприятлива для проведення фінансових операцій і вирішення справ, пов’язаних із юриспруденцією. Вкладення в матеріальні речі чи освітні проєкти повністю виправдають себе і призведуть до збільшення вашого доходу.

7 червня 2021 року — понеділок 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

Дослухайтеся до своєї інтуїції, сьогодні вона може вам підказати багато важливих речей. У вас з’явиться хороша можливість поглянути на все абсолютно з іншої точки зору і виявити щось раніше втрачене з поля зору.

Важливо знати: фази Місяця у червні 2021 року

8 червня 2021 року — вівторок 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Тельці

Сприятливий день для активної робочої діяльності. Сьогодні ви особливо добре впораєтеся з “земними” справами, які потребують сфокусованості.

9 червня 2021 року — середа 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Близнюках

День сприятливий для налагодження нових ділових контактів і укладання домовленостей. Покладайтеся на свою інтуїцію, сьогодні вона вас не підведе!

 10 червня 2021 року — четвер 

Фаза Місяця — новий Місяць, Місяць у Близнюках

День напередодні нового Місяця сприятливий для складання планів. Однак будьте реалістом і задумуйте лише те, що зможете втілити у найближчому майбутньому. Раніше редакція Beauty HUB публікувала поради щодо цілепокладання.

11 червня 2021 року — п’ятниця 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку

Перший день висхідного Місяця один із найсприятливіших днів у місяці для робочої активності. Справи, зроблені сьогодні, обов’язково принесуть плоди в тому випадку, якщо ви виконаєте їх на совість.

12 червня 2021 року — субота

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку

Цей день сприятливий для справ, які потребують інтелектуальної активності і креативного підходу. Не бійтеся говорити про гроші і ставити цілі, пов’язані з фінансами.

13 червня 2021 року — неділя 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Раку

Вдень зосередьтеся на рутинних справах, а у вільний час сплануйте якісний відпочинок. Навіть хороший сон допоможе організму зарядитися енергією й перезавантажити мозок.

читайте також

14 червня 2021 року — понеділок 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві

Сьогоднішній день створений для енергійної та динамічної роботи: почніть новий проєкт, навчання чомусь новому. Будь-які маніпуляції з грошима увінчаються успіхом.

15 червня 2021 року — вівторок 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Леві

Астрологи вважають, що 15 червня саме той день, який називають найбільш енергетично сприятливим у місяці. Не бійтеся будувати сміливі плани! Небесні тіла допоможуть вам досягти успіху.

16 червня 2021 року — середа 

Фаза Місяця — висхідний Місяць. Місяць у Діві

Сьогодні озбройтеся уважністю до деталей, активністю та самоорганізованістю. Ці якості зроблять ваш день надзвичайно плідним і принесуть приємні сюрпризи. 

17 червня 2021 року — четвер 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Діві

Цей день сприятливий для справ, які потребують інтелектуальної активності й оперативної реакції. Але на особистому фронті вас можуть чекати невдачі.

18 червня 2021 року — п’ятниця 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Терезах

Сьогодні не надто вдалий день, щоб навантажувати себе відповідальними завданнями, глобальними справами і новими починаннями. Після робочого дня влаштуйте перезавантаження для тіла і розуму.

19 червня 2021 року — субота

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Терезах

Спробуйте проаналізувати свої недавні помилки та останні невдачі. Зроблені висновки допоможуть вам досягти нових висот.

20 червня 2021 року — неділя 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Терезах

Настав час для відпочинку від рутини. Астрологи радять поставити акцент на вивченні чогось нового: знання швидко засвояться і принесуть гарні плоди.

21 червня 2021 року — понеділок 

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Скорпіоні

21 червня астрологи називають найбільш енергетично сприятливим днем у місяці. Саме час планувати нові досягнення, складати список бажань і братися до виконання задуманого. Небесні тіла допоможуть вам досягти успіху.

22 червня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Скорпіоні

Фаза Місяця сьогодні сприяє успіху всіх нових починань. Організація події, запуск нового проєкту, заняття новим хобі або перший день на новій роботі минуть без особливих труднощів.

Важливо знати: фази Місяця у червні 2021 року

23 червня 2021 року — середа

Фаза Місяця — висхідний Місяць, Місяць у Стрільці

Сьогодні мозок може бути трохи затуманений абстрактними мріями. Для того, щоб не потрапити в халепу, намагайтеся сконцентруватися на рутинних справах, не починаючи нічого нового.

24 червня 2021 року — четвер

Фаза Місяця — повний Місяць, Місяць у Стрільці

У день повного Місяця може підводити здоров’я, тож не плануйте гучних вечірок і активних розваг. Натомість проведіть вечір наодинці з собою або з рідними людьми і постарайтесь розв’язати усі питання, пов’язані з юриспруденцією та органами влади.

25 червня 2021 року — п’ятниця 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Козерозі

Перший день убутного Місяця буде сприятливим для прийняття важливих рішень і продумуванні робочих планів. Якщо прагнете самовдосконалення, у другій половині дня виділіть час для самоаналізу.

26 червня 2021 року — субота

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Козерозі

Сьогоднішній день подарує вам високий рівень самокритичності. Це допоможе проаналізувати поточні справи та проєкти, виявити слабкі сторони і зайнятися здобуттям необхідних навичок.

27 червня 2021 року — неділя

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії

Місячний календар на червень 2021 року вказує на те, що сьогодні дуже гармонійний день. Тому вносьте у свої плани ті справи, які мусите виконати блискуче, і заплануйте зустріч з людьми, на яких бажаєте справити гарне враження.

28 червня 2021 року — понеділок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Водолії

Сьогодні важливо сконцентруватися на буденних справах, а от нові починання можна відкласти на декілька днів. Фаза Місяця може дещо викривити ваше сприйняття реальності.

29 червня 2021 року — вівторок

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

У цей день можуть виникнути проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну стриманість і холоднокровність.

30 червня 2021 року — середа 

Фаза Місяця — убутний Місяць, Місяць у Рибах

Сьогодні велика ймовірність конфліктів із близьким оточенням. Постарайтеся не розвивати суперечки і утримайтеся від дебатів.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також