Велнес-тренд: евкаліптовий душ від втоми і стресу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Велнес-тренд: евкаліптовий душ від втоми і стресу

Яких тільки велнес-трендів для боротьби з втомою не було останніми роками, але цей знову б’є всі рекорди. Не тільки через свою простоту, але і тому, що душ з евкаліптом дійсно працює. (Редакція Beauty HUB перевіряла.)

Останнім часом у світі б’юті стало виникати безліч дивних велнес-трендів. Наприклад, Міранда Керр активно пропагує користь кристалів рожевого кварцу для поліпшення фізичного і психологічного стану. Кендіс Свейнпол для боротьби зі стресом пропонує використовувати ароматерапію, Кароліна Куркова покладається на ефірні олії, Ніна Добрев бореться з втомою за допомогою лазні, а Ірина Шейк воліє позбавлятися болю в м’язах старою доброюсауною і масажем з віниками. Це все не ново. Але всіма улюблений велнес-тренд поєднує в собі одразу всі ці спа-процедури на дому. Запам’ятовуйте: душ з евкаліптом стає новою класикою і вашою кращою терапією. А головне – його дуже легко повторити в домашніх умовах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jag heter Anna. (@jag.heter.anna)

Всі ми не раз чули про користь ефірних олій для здоров’я, особливо це стосується ментального здоров’я. Деякі з них борються з тривожністю, деякі діють як кофеїн, пробуджуючи нервову систему, інші допомагають заспокоїтися і позбавитися болю. Але, як показав велнес-тренд, для того, щоб отримати всю користь від рослинних олій, зовсім не обов’язково використовувати концентровані ефіри. Тим паче не всі можуть правильно розрахувати «дозу», отримуючи прямо протилежний ефект. Тим не менш, ви можете отримати всі позитивні ефекти ефірів, використовуючи замість самих олій пару гілочок рослини, з яких вона видобувається. Але робити це потрібно в душі. Наприклад, зараз знову популярна процедура евкаліптового душа.

Провести цю спа-процедуру вдома не так уже й складно: берете гілочки рослини, що сильно пахне, зв’язуєте їх в букет і вішаєте прямо під насадку душа. Вода має потрапляти на листочки. В Україні це зробити теж можна, адже у багатьох квіткових магазинах є гілочки евкаліпта (приблизна вартість кількох гілок варіюється від 140 до 200 грн).

Чому евкаліптовий душ дійсно корисний для боротьби з втомою, стресом і м’язовим болем? Вся справа в ефірних оліях, які містяться в гілках, і парі, яка утворюється в процесі прийому водних процедур.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alyson Morgan | Maia Terra (@alyson_laure)

Коли ви приймаєте гарячий душ, утворюється парова хмара, яке просочується оліями евкаліпта. Хмара пари обволікає ваше тіло, проникаючи в дихальні шляхи. Таким чином, ви отримуєте сеанс ароматерапії й покращуєте стан шкіри.

Користь олії евкаліпта

У душа з евкаліптом є маса переваг для краси і здоров’я саме завдяки оліям, які містяться в листях рослини. Вони допомагають зняти стрес, розслаблюють м’язи, прибираючи біль (особливо добре при крепатурі). Крім того, доведено, що олія евкаліпта допомагає прибрати головний біль при напруженні, а також очищає носові пазухи і допомагає позбутися кашлю. Так що, якщо у вас нежить, то душ з евкаліптом буде вам корисний.

Душ з евкаліптом буде вам особливо корисний після важкого робочого дня, після інтенсивного тренування або при нежиті. Однак якщо вам не вдалося знайти гілки евкаліпта, не турбуйтеся. Ви можете прийняти ванну з ефірною олією рослини або ж використовувати ароматерапію.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от NICOLE RUTSCHKE (@5acrefarmhouse)

Більше матеріалів про велнес, красу і здоров’я від експертів і лідерів індустрії шукайте на головній сторінці Beauty HUB.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також