Від комедій до криміналу: найкращі серіали з Дженніфер Лав Г’юїтт

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

найкращі серіали з Дженніфер Лав Г’юїтт

Якщо ви любитель телесеріалів, то точно чули ім’я Дженніфер Лав Г’юїтт — акторки, яка однаково майстерно перевтілюється і в доньку «Кралі в Клівленді» і в «Ту, що говорить із примарами». У день народження зірки пригадуємо її найкращі ролі в серіалах.

Дженніфер Лав Г’юїтт встигла проявити себе в різних напрямах кінематографу: вона працювала і режисеркою і продюсеркою, однак найбільшого успіху досягла як акторка. Профільним жанром Дженніфер Лав Г’юїтт є серіали, які принесли їй немало номінацій у престижних преміях і декілька титулів із надписами «Найкраща акторка…». Які серіали з Дженніфер Лав Г’юїтт варто переглянути? Читайте просто зараз.

«Чудова п’ятірка»

Party Of Five, 1995–1999

Цей серіал виграв премію «Золотий Глобус» у номінації «Найкраща драма» й таким чином став одним із найбільш успішних проєктів Дженніфер Лав Г’юїтт. Дія серіалу відбувається в Сан-Франциско, а п’ятеро головних героїв — рідні брати й сестри, які нещодавно втратили батьків унаслідок автокатастрофи. Юні хлопці й дівчата намагаються впоратися із серйозними обов’язками, які несподівано звалилися на їхні плечі, водночас борються зі стражданнями, закохуються й намагаються вижити в дорослому світі.

«Та, що говорить із примарами»

Ghost Whisperer, 2005–2010

Американський телесеріал навіть через п’ятнадцять років після прем’єри зберігає 10 мільйонів постійних глядачів, а в Австралії він став справжнім хітом із перших серій. У фентезі-історії розповідається про молоду жінку Мелінду Гордон, яка відкриває в собі дар бачити привидів і спілкуватися з ними. Спершу така особливість лякає головну героїню, але коли вона починає заглиблюватися в спіритизм, то кардинально змінює своє уявлення про життя.

«Закон і порядок: Спеціальний корпус»

Law & Order: Special Victims Unit, починаючи з 1999

«Закон і порядок: Спеціальний корпус» — один із найбільш популярних кримінальних серіалів, який отримав багато нагород і номінацій, а також визнання найвідоміших кінокритиків. У центрі сюжету — детективи Еліот Стеблер та Олівія Бенсон, які розслідують найогидніші злочини на сексуальному ґрунті і з’ясовують мотиви зловмисників. На даний час шоу «Закон і порядок: Спеціальний корпус» належить рекорд як найдовшому серіалу, який ще транслюється в ефірі. Серіал займає шосту позицію у списку найтриваліших прайм-тайм драм в історії.

«Кралі в Клівленді»

Hot in Cleveland, 2010–2015

Легкий комедійний серіал «Кралі в Клівленді» можна зберегти на випадки, коли хочеться підняти собі настрій і відволіктися від рутини. У ньому розповідається про трьох найкращих подруг із Лос-Анджелеса: розлучена письменниця та мати дорослих дітей, косметолог, у якої не складається кар’єра, та колишня зірка денної мильної опери. Тріо жінок опиняється у провінційному Клівленді, тому що їх літак до Парижа робить у ньому незаплановану посадку. Жінок шокує незвичне ставлення провінційних чоловіків і вони вирішують затриматися в місті.

«Список клієнтів»

The Client List, 2012–2013

Дженніфер Лав Г’юїтт не лише зіграла головну роль у «Списку клієнтів», але і стала виконавчою продюсеркою серіалу. За сюжетом домогосподарка Райлі Паркс живе розміреним життям, поки чоловік не вирішує з нею розлучитися. Після цього жінка знаходить роботу в «масажному салоні», але незабаром стає його власницею. Серіал розповідає про те, як Райлі намагається влаштувати своє життя, маючи двох дітей та сумнівний бізнес, у якому працює безліч сексуальних, небезпечних та непередбачуваних жінок.

«Мислити як злочинець»

Criminal Minds, 2005–2020

У серіалі «Мислити як злочинець» переплітаються елементи драми, детективу, бойовика та інших жанрів, забезпечуючи нам цілий калейдоскоп емоцій. У кожній серії показується робота спеціального відділу поведінкового аналізу ФБР, який займається розслідуванням серійних злочинів. Особливістю серіалу є те, що сюжет  розкривається не навколо злочину, а  навколо особистості злочинця і виявлення його мотивів.

«9–1–1»

9–1–1, 2005–2020

Якщо вам цікаво дізнатися подробиці роботи пожежників, лікарів, поліцейських та інших людей, які рятують наші з вами життя, зверніть увагу на серіал «9–1–1». Він знятий у популярному сьогодні жанрі процедурної драми — у ньому розповідаються історії людей, які щодня ризикують своїм здоров’ям і навіть життям, перебувають у постійному стресі через сценарії, за якими спостерігають щодня й паралельно будують особисте життя. Серіал знятий для того, аби змусити кожного подивитися на своє життя під іншим кутом.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також