Внутрішній ворог: причини появи і симптоми гастриту

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Внутрішній ворог: причини появи і симптоми гастриту

Гастрит, на перший погляд, безневинна проблема, яка є початком важких хронічних захворювань. Тому необхідно знати, від чого виникає гастрит і як визначити симптоми захворювання на ранніх стадіях.

Божевільний ритм сучасного життя не завжди залишає нам час на приготування здорових страв і повноцінні прийоми їжі. Розбавляючи перекуси на ходу частими стресами і нікудишньою міською екологією, молоді люди все частіше починають підхоплювати гастрит.

Гастритом називають цілу групу захворювань, пов’язаних із запаленням слизової оболонки шлунка. Вони можуть спровокувати порушення функціональності шлунково-кишкового тракту і, як результат, збої в цілому організмі. Для того, щоб не допустити подібних проблем, необхідно знати, чим може бути спровокований гастрит, і навчитися визначати симптоми хвороби.

Причини появи гастриту 

Найбільш поширеною причиною розвитку гастриту є незбалансоване і нерегулярне харчування. Так, найкращими друзями хвороби є синтетичні харчові добавки у вигляді підсилювачів і регуляторів смаку, які часто містяться в напівфабрикатах, фастфудах і снеках промислового виробництва. Подразнювати стінки кишечника також може занадто гостра, жирна та кисла їжа і навіть міцний алкоголь, особливо, спожитий на голодний шлунок. Гострі харчові отруєння також згубно впливають на наш організм і можуть спровокувати розвиток гастриту. Отже, візьміть за правило ретельно перевіряти склад і термін придатності продуктів, які ви купуєте, а якщо хочете потішити себе чітмілом з’їжте перед цим легкий здоровий перекус.

Внутренний враг: причины появления и симптомы гастрита

Агресивні антибіотики, знеболюючі та протизапальні засоби також погано впливають на шлунково-кишковий тракт і провокують гастрит. Тому візьміть у звичку питати у лікарів, які призначають вам лікування, чи потрібно додатково пропити курс пробіотиків.

Як і багато інших захворювань, гастрит може з’явитися і без нашої провини, він може бути спровокований гострою кишковою інфекцією або бактерією. Для того щоб швидко виявити хворобу і вилікувати її на ранній стадії, потрібно знати її симптоми.

Симптоми гастриту

Определить гастрит даже на начальной стадии развития довольно просто, так как эта болезнь имеет ярко выраженные симптомы. Главный признак болезни дискомфорт или боль в верхней части живота через 20-30 минут после приема пищи, а также тошнота и вздутие. У больных гастритом даже при идеальном поддержании гигиены полости рта может прослеживаться неприятный запах изо рта и горький привкус. Ухудшение аппетита и нарушение стула также может быть звоночком организма о том, что у вас не все в порядке с пищеварительным трактом.   

Гастрит именно та болезнь, которую ни в коем случае нельзя лечить самостоятельно, так как подобранные “на глаз” препараты могут только усугубить ситуацию. Если вы обнаружили у себя даже некоторые из вышеперечисленных симптомов, обратитесь к гастроэнтерологу и следуйте только его профессиональным рекомендациям.

Підписуйтесь на наш Instagramі не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також