Вуличний одяг: в чому особливості цього стилю?

Вуличний стиль одягу

Вуличний одяг стає дедалі популярнішим модним трендом протягом останніх кількох років, і на те є вагомі причини. Він зручний, стильний і часто виражає відчуття молодіжної культури, з якою багато хто може себе ідентифікувати. Але які ключові характеристики, що складають стиль вуличного одягу?

У цій статті ми розглянемо деякі з найважливіших елементів цього модного тренду й обговоримо, чому він став таким популярним. Також розглянемо, як правильно підібрати та додати найкращі з рис streetwear стилю у власний гардероб, якщо хочете поекспериментувати. Якщо вам цікаво, що робить вуличний одяг таким унікальним, читайте далі!

Вуличний стиль – який він?

Вуличний одяг – це стиль повсякденного одягу, який виник у США в 1970-х роках. Його часто асоціюють з культурою хіп-хопу, скейтбордингом й альтернативною модою. Існує багато різних стилів вуличного одягу, проте загальна риса – це використання оверсайз речей, таких як футболки, худі та штани.

Один зі стилів вуличного одягу, який став популярним останніми роками, – це «спорт-відпочинок». Цей стиль поєднує в собі спортивні та стильні елементи для створення комфортного й модного образу.

Ще один популярний стиль вуличного одягу –  «гранж». Цей образ передбачає рвані джинси, фланелеві сорочки та черевики Dr. Martens.

Якщо ви зацікавлені в тому, аби спробувати себе в стилі вуличного одягу, є багато способів зробити це. Можна почати з придбання базових речей, таких як пара «Адідас Самба», пара джогерів, худі чи культове взуття «Адідас» Campus. Згодом можете експериментувати з різними образами, щоб знайти те, що вам пасуватиме найбільше.

Особливості вуличного стилю одягу

Топ-5 особливостей, притаманних вуличному стилю

Повсякденний комфорт і висока мода

В основі вуличного одягу лежить ідеальне поєднання повсякденного комфорту й естетики високої моди. Речі часто мішкуваті та зручні, натхненні такими класичними брендами, як бренд «Конверс». Втім, дизайнери вуличного одягу доповнюють ці основи інноваційним дизайном, розкішними матеріалами та складними деталями.

За межами одягу – культурне самовираження

Вуличний одяг – це більше, ніж просто одяг, це культура. Streetwear стиль – це спосіб для людей виразити своє унікальне бачення моди та знайти тих, хто поділяє схожі інтереси. Вуличний одяг черпає натхнення з різних субкультур, включаючи скейтбординг, хіп-хоп, графіті ц панк-рок. Ентузіасти streetwear часто віддають данину поваги цим субкультурам у своєму одязі, включаючи такі елементи, як мішкуваті джинси, графічні футболки й об’ємні худі у свої образи.

Поєднання високого та низького

Вуличний одяг не боїться міксувати й поєднувати. Дизайнерські речі можна поєднувати з вінтажними знахідками, створюючи унікальні та несподівані комбінації. Такий грайливий підхід до моди дозволяє людям демонструвати свою індивідуальність та експериментувати з різними стилями.

Колаборації й лімітовані випуски

Співпраця брендів вуличного одягу з художниками, дизайнерами та іншими брендами стала звичним явищем, що провокує ажіотаж серед прихильників культури. Результатом таких колаборацій часто стають лімітовані випуски, відомі як «дропи», які створюють шалений попит серед споживачів. Незалежно від того, чи це співпраця між Nike та Off-White або Adidas та лінією Yeezy Каньє Веста, ці колаборації знищують межі між модою, мистецтвом та культурою.

Постійна еволюція

Вуличний одяг динамічний і постійно розвивається. Тренди з’являються і зникають, але основні принципи комфорту й самовираження залишаються незмінними. Дизайнери та бренди постійно розширюють межі, експериментують з новими матеріалами, силуетами та колабораціями, гарантуючи, що стиль залишається свіжим й актуальним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також