Як доглядати за жирною шкірою влітку: поради лікаря-дерматолога

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як доглядати за жирною шкірою влітку: поради лікаря-дерматолога

Влітку для багатьох власниць жирного типу шкіри настає нелегкий час: лисніє шкіра, виникають висипання і комедони, дискомфорт і труднощі у використанні засобів для макіяжу. Лікарка-дерматологиня Оксана Пашковська розповідає, що з цим робити.

Оксана Пашковська

Оксана Пашковська, лікарка-дерматологиня, спеціалістка з естетичного вдосконалення обличчя

За моїми спостереженнями, першою та найчастішою причиною цих небажаних явищ є неправильний догляд за шкірою.

Перш за все потрібно розуміти, що системи нашого організму функціонують за законом «зворотного зв’язку». Тобто різке зниження рівня вироблюваних речовин є прямим сигналом для організму: виробити ще й більше! Йдеться про шкірне сало. Чим більше ми сушимо шкіру, тим більше шкірного сала вона намагається виділити! Тому моя перша рекомендація – використовувати для очищення шкіри делікатні засоби, що не містять спирт.

Як доглядати за жирною шкірою влітку: поради лікаря-дерматолога

З огляду на схильність жирної шкіри до висипань, а також виражений роговий шар, для очищення оптимально підійдуть гелі або пінки для вмивання з кислим pH, а також лосьйони або тоніки з саліциловою або AHA-кислотами. Після кожного вмивання протирайте обличчя лосьйоном або тоніком для нейтралізації дії водопровідної води.

Обов’язково використовуйте очищувальну маску на основі білої глини. Вона дасть можливість очистити пори, прибрати надлишок шкірного сала і запобігти появі висипань на шкірі.

Також необхідно пам’ятати, що потреби шкіри в холодний і жаркий період року кардинально відрізняються. Завдання засобів догляду у весняно-літній період – захист від надлишку ультрафіолету, зволоження і якісне глибоке очищення шкіри. Тому дуже важливо придбати денним зволожувальним кремом із сонцезахисним фактором. Для жирної шкіри існують спеціальні креми, з полегшеною текстурою і фізичними факторами захисту в складі. Це робить їх застосування абсолютно комфортним. Для нічного догляду застосовуйте сироватки, при цьому не забувайте давати шкірі відпочити 2-3 дні на тиждень, не наносячи нічний засіб.

Тут важливо сказати, що рекомендації необхідно підбирати для кожного індивідуально, враховуючи не тільки стан шкіри, але й характер харчування, спосіб життя, вік, стан здоров’я. Пам’ятайте, що почуття комфорту – головний показник правильного догляду за шкірою обличчя!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також