Як правильно підібрати тіні для сірих очей

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Шкода, що нас у школі не вчать, як правильно наносити макіяж і доглядати за шкірою. Не кажучи вже про такі нюанси, як підбір тіней за кольором очей. Спеціально для читачів Beauty HUB офіційний Makeup Expert AVON Cosmetics Ukraine Олександр Кодак розкриє всі секрети макіяжу сірих очей.

Сірий відтінок очей – загадковий і звабливий, одночасно холодний і пронизливий наскрізь. Іноді сірі очі дивують тим, що змінюють свій відтінок залежно від настрою своєї власниці. Вони можуть бути сталевими і набувати блакитного або зеленого відтінку.

Коли йдеться про підбір тіней, перше, що спадає на думку, – це вибір сірих і срібних відтінків. Безумовно, це правильно. Такий макіяж очей називається монохромним, тобто макіяж, в якому використовується один колір різної насиченості. Однак зверніть увагу, що необхідно вибирати відтінок тіней темніший, ніж колір очей, щоб не отримати ефект сірої плями.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 🔝ВИЗАЖИСТ ⭐ МАКИЯЖ КИЕВ (@kodak.makeup)

Насправді до сірих очей підходить величезна кількість відтінків. Сірий нейтральний, а отже, поєднується з різними кольорами. Ви можете використовувати такі ж кольори, які одягаєте на себе в одязі або прикрасах. Згадайте, як часто косметичні бренди використовують в упаковці або рекламі поєднання сірого з якимось іншим кольором, наприклад, рожевим. Як красиво це виглядає!

Я дуже люблю створювати для сірих очей смокі в сірих або коричнево-кавових тонах, використовую при цьому зелений, синій чи фіолетовий відтінок. Всі ці комбінації виглядають чудово і підкреслюють колір очей. Створюється магія, очі набувають дзеркального блиску.

Це відбувається, тому що я керуюся теорією кольору. Техніки і прийоми, які вона дає, застосовні й до макіяжу.

Подивіться на колірний круг: у ньому приховані секрети великих художників, дизайнерів і архітекторів. Всі кольори розміщено по колу. Кольори, розташовані навпроти, підсилюють один одного, виділяючи і підкреслюючи індивідуальність кожного.

Как правильно подобрать тени для серых глаз

Якщо ви маєте сіро-блакитні очі та хочете надати їм сапфірового відтінку, подивіться на круг. Навпроти блакитного кольору розташовано помаранчевий, а це означає, що, використовуючи коричнево-золотисті та персикові відтінки, ви посилити блакитний колір, очі стануть яскравішими.

Якщо ви власниця сіро-зелених очей і хочете підкреслити смарагдовий відтінок, використовуйте це ж правило. Навпроти зеленого розташовано фіолетовий і червоний. Тіні рожевих, лілових, фіолетових, баклажанових і бордових відтінків посилять зелений відтінок очей.

Також звертайте увагу на свій колір волосся і відтінок шкіри, враховуйте, які кольори вам більше пасують в одязі, з якими ваше обличчя виглядає більш відпочилим, а з якими – навпаки. Якщо вам добре з теплими відтінками – кораловим, оранжевим, персиковим, – використовуйте їх у макіяжі очей. Якщо вам більше пасують кольори фуксії, фіолет і синій – віддавайте перевагу холодним відтінкам.

Використовуйте ці рекомендації та не обмежуйте себе тільки одним кольором або схемою макіяжу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також