Як правильно вибрати гребінець для волосся?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ні для кого не секрет, що правильно підібраний гребінець – це запорука здорового волосся, без ламкості й посічених кінчиків. Але як вибрати той єдиний, який ідеально підходить?

Заплутатися в різновидах і призначеннях тих чи інших гребінців для волосся може навіть найдосвідченіший beauty-шанувальник. Не дивно! Адже на косметичному ринку представлено сотні різних варіацій з єдиним призначенням – стежити за красою волосся, розплутуючи локони, і робити легкий масаж голови. Стилісти з волосся і трихологи рекомендують мати в своєму арсеналі щонайменше три ключові види гребінців: гребінь, брашинг і масажну щітку.

Далі – більше. Щоб вибрати свій ідеальний варіант, потрібно визначитися з матеріалом, цільовим призначенням і бажаним результатом від косметичного виробу.

Почнемо з різних матеріалів, з яких виготовляють гребінці: пластмаса, метал, натуральна щетина, дерево, силікон, карбон, нейлон, ебоніт і кераміка. За призначенням косметичні вироби поділяються на: масажні щітки, брашинги, напівкруглі та плоскі гребінці, «риб’ячу кістку», гребінь і спеціалізовані електричні прилади. Щоб полегшити твій вибір, редакція Beauty HUB підібрала найкращі варіанти гребінців для кожного типу волосся.

Для густого та жорсткого

Как правильно выбрать расческу для волос

Кращі гребінці для густого та жорсткого волосся мають рідкісні і гнучкі зубці, виготовлені вони з твердого, але делікатного матеріалу, наприклад, силікону, ебоніту і карбону. А ось про масажні натуральні щітки доведеться забути раз і назавжди. Мокре волосся найзручніше розчісувати універсальним гребінцем від Tangle Teezer Wet Detangler Hairbrush, а для об’ємних укладок використовувати термобрашинг і «риб’ячу кістку».

Для тонкого

Как правильно выбрать расческу для волос

Тонкому та сухому волоссю варто шукати порятунок в м’яких масажних щітках, які масажують шкіру голови, тим самим «пробуджуючи» волосяні цибулини, – Marlies Moller Allround Hair Brush. Для об’ємних укладок найкраще підійде напівкруглий гребінець, брашинг і «риб’яча кістка». Позбавтеся металевого гребеня, замінивши його виробом з натуральною щетиною або з силіконовими зубчиками. Якщо постійно утворюються колтуни, придбайте гребінь з рідкими зубцями.

Для кучерявого

Как правильно выбрать расческу для волос

Кучеряві та хвилясте волосся обожнює гребінці з довгими і рідкими зубцями. Надати завиткам більше чарівності допоможуть керамічні та металеві брашинги різних діаметрів, залежно від бажаного результату. Рекомендується відмовитися від «риб’ячої кістки» і гребенів з частими короткими зубчиками, які пушать, заплутують і так неслухняне волосся. Якщо набридли кучері, допоможе гребінець-випрямляч Vitek VT-8446 Violet або Ikoo E-Styler Cotton Candy.

Для короткого

Как правильно выбрать расческу для волос

Трендові короткі стрижки легко оформляти за допомогою аксесуара з короткими зубцями – 3ME Maestri. Для створення легкого обсягу підійде «риб’яча кістка» або керамічний брашинг середнього діаметра. Власницям жирної голови найкраще відмовитися від масажних щіток з натуральним ворсом. Якщо волосся електризується, варто поміняти матеріал девайса на іонну, дерев’яну, ебонітову, карбонову основу.

Для довгого

Как правильно выбрать расческу для волос

Дівчатам з довгими косами до пояса рекомендують використовувати щітки і масажні гребінці з густо розташованими зубцями – Olivia Garden Finger Brush Combo Medium. Для створення локонів або підкручених кінчиків найкраще підійдуть металеві брашинги великого діаметру. Важко розчісувати довге волосся тонкими гребенями з частими зубами, для м’якого розплутування підійдуть силіконові щітки.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також