Як стати більш жіночною: 7 порад

Жіночність – це щось невловиме або цілком реальне поняття, яке можна в собі розвинути?

Коли ми чуємо слово «жіночність», у більшості з нас одразу перед очима виникає образ красивої жінки в повітряній сукні з ідеальною поставою. Ми представляємо її з довгим волоссям, на високих підборах і з непідробною впевненістю в собі. Звичайно ж, ніхто не залишиться байдужим до такої жінки: захочеться дізнатися, в чому її секрет.

І в цей момент ми починаємо ставити собі абсолютно логічне запитання: як їй це вдається? І відповіддю буде не красива помада або вдало підібрана сукня, справа навіть не в її зачісці. Жіночність – це в першу чергу внутрішній стан, а вже потім якісь зовнішні атрибути. Жіночність – це коли тобі комфортно в своєму тілі, ти почуваєшся впевнено і приймаєш свою природну красу, яка йде зсередини.

Як розкрити свою жіночність

У цій справі важливо відшукати гармонію між внутрішнім світом і світом зовнішнім: сукня з квітковим принтом допоможе виглядати більш жіночно, але втрачає будь-який сенс, якщо у вас немає внутрішнього відчуття легкості і краси.

Якщо почати з зовнішнього фактора, то ви маєте навчитися підкреслювати свою зовнішність, щоб виглядати привабливо навіть у повсякденному житті.

Носіть кольори, які притягують. Це зовсім не означає, що тепер потрібно вибирати одяг тільки рожевих або персикових відтінків, підбирайте комфортні для вас кольори. Це може бути фіолетовий, червоний або смарагдово-зелений. Зупиняйтеся на тому кольорі, який дозволить розкритися, але при цьому почуватися максимально комфортно.

Ретельно доглядайте за собою. Піклування про себе в першу чергу передбачає піклування про своє тіло. Балуйте себе різними кремами й іншими б’юті-засобами, аби шкіра завжди виглядала свіжою і доглянутою. Давайте своєму організму регулярні фізичні навантаження, щоб позбутися від усіх токсинів і стимулювати вироблення ендорфінів.

Как стать женственнее: 7 советов

Одягайтеся, як леді. Тримайтеся подалі від мішкуватою одягу в своєму гардеробі, а щоб підкреслити свою жіночність, носите сукні і відповідні аксесуари. Але при цьому знайдіть свій власний стиль, який стане одним цілим з внутрішнім станом. Вибирайте одяг, який зможе вдало підкреслити фігуру і в якому ви зможете почуватися впевнено.

Дбайте про своє волосся. Волосся точно не залишається без уваги оточення, тому приділяйте належну увагу догляду за ним. Чоловіки втрачають розум від жіночого волосся, особливо якщо воно здорове та красиве. Але важливо пам’ятати, що чоловіки цінують натуральність, тому не потрібно постійно робити завивку або випрямляти волосся, достатньо доглядати за ним за допомогою шампуню та кондиціонера.

Підкреслюйте природну красу. Велика кількість тонального крему або рум’ян тільки приховає природну красу і завдає шкоди шкірі. Не потрібно думати, що якщо ви не використаєте тональну основу або помаду, то станете менш привабливі. Навпаки, природна краса допоможе розкрити жіночність і красу!

Любіть себе. Це одна з найважливіших умов для набуття жіночності. Складно навчитися любити себе, коли існує багато фальшивих ідеалів. Але не варто сприймати серйозно якісь стандарти й ідеальні розміри, тому що ніхто в цьому світі не ідеальний. Можна до цього прагнути, але не на шкоду своїй природі і внутрішнім поривам. Йдеться про розвиток індивідуальності і ваших особистих якостей. Бути жіночною – означає приймати себе такою, як є, і любити себе просто так, всупереч всім сумнівам.

Насолоджуйтеся життям. Звертайтеся за порадою до близьких людей, розвивайте спілкування, пишіть вірші, пийте улюблені напої і читайте книги, які вам подобаються. Робіть все, аби бути щасливою щодня, а жіночність прийде до вас як нагорода.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також