Як створити ідеальне тіло без шкоди для здоров’я

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ідеальна зовнішність — це не лише про стрункі форми. Це також про здоровий вигляд тіла загалом, енергійність та хороший настрій. Як скласти цілісний пазл і не лише виглядати, але й почуватися на всі 100? Beauty HUB ділиться секретами.

Красива фігура — це апріорі про спорт і здорове харчування. Така формула допомагає спалити підшкірний жир і наростити м’язи в потрібних місцях. Але є ще третій фактор — побічний — у перспективі формула може підбивати здоров’я нашого організму. Так, за дослідженнями вчених, спортсмени зі стажем і ті, хто постійно мають дефіцит калорій заради ідеальної ваги, із часом починають страждати на брак енергії, біль у суглобах та скаржаться на хронічний дискомфорт у м’язах. Щоб вступити у гру на довгу дистанцію і дбати не лише про форми, але і про здоров’я свого тіла, важливо озброїтися підмогою. Нею можуть стати вітаміни й мікроелементи.

Редакція Beauty HUB зібрала топ-4 поради і препарати, що допоможуть збудувати ідеальне тіло (і здоров’я).

Дайте організму додаткове джерело енергії

Тренери сходяться на думці, що на голому ентузіазмі і мріях про ідеальні сідниці далеко не заїдеш. Щоб регулярно тренуватися й отримувати хороші результати (ті ж ідеальні сідниці) організму потрібен будівельний матеріал — амінокислоти. Однією з незамінних амінокислот, що бере участь у процесі вироблення енергії в організмі, є L-карнітин. Його достатня кількість в організмі вкрай важлива для проведення активних тренувань і спалення калорій. L-карнітин також допомагає забезпечити антиоксидантну дію і сприяє поліпшенню кровопостачання тканин під час фізичних навантажень. Ось власне і причина кращого тонусу організму та хороших результатів у спорті.

Ідеальна доза L-карнітину, яку складно отримати зі звичною нам їжею, міститься в дієтичній добавці «Спорт Леді»  від «Доппельгерц». Комплекс складається з L-карнітину та біотину, що разом сприяють покращенню метаболізму в клітинах організму,  допомагають розщепленню жирів та виробленню енергії.

Допоможіть тілу спалити зайвий жир

Скинути зайву вагу навіть за умови регулярних тренувань і дієти вдається далеко не всім дівчатам, через що багато хто з нас буквально вбиває своє здоров’я надмірними навантаженнями і надто суворими дієтами. За словами дієтологів, більш правильний і перспективний варіант — зробити ставку на баланс мікроелементів в організмі. Переробити запаси жирової тканини в енергію допомагає L-карнітин, що бере участь у процесі вироблення енергії в організмі. Тому схуднення разом із цим компонентом значно прискорюється, без побічних ефектів для організму й повернення ваги.

Допоможе швидше отримати ідеальні форми Slim-комплекс для зниження ваги від «Доппельгерц». Він власне і створений на основі L-карнітину, який у комплексі з хромом і екстрактом зеленого чаю знижує жирову масу, сприяє збільшенню м’язової тканини і, що не менш важливо, допомагає підтримувати стабільну масу тіла після закінчення дієти.

Подбайте про здоров’я суглобів та кісток

Спортивні тренування та інтенсивний життєвий ритм перенавантажують суглоби і з часом можуть спричиняти серйозні хвороби всього опорно-рухового апарату. Щоб ці проблеми не захопили вас зненацька, лікарі радять проводити профілактичні заходи й наповнювати організм компонентами, що відновлюють та зміцнюють хрящові тканини й кістки.

У лінійці «Доппельгерц Актив» є вітамінний комплекс «Глюкозамін + хондроїтин», що покращує функціонування суглобів та збільшує їх рухливість. Також дієтична добавка допомагає укріпити та відновити суглобові хрящі й запобігає їх пошкодженню. Варто зазначити, що хондроїтин і глюкозамін дуже важливі для відновлення синовіальної рідини – внутрішньосуглобової змазки, яка запобігає тертю суглобових поверхонь, їх зношуванню, а також підвищує їх рухливість.

Забезпечте відновлення тканин

Колаген — це основа сполучних тканин організму. Саме він відіграє ключову роль у міцності м’язів і зв’язок, регенерації клітин організму та оберігає нас від травм опорно-рухового апарата. Колаген, так само як і хондроїтин і глюкозамін важливо регулярно проймати для того, щоб уповільнити вікові зміни опорно-рухового апарату і уникнути болю в суглобах.

Колаген також забезпечує еластичність шкіри. Під час схуднення й занять спортом важливість і затрати колагену зростають до критичної точки. Наприклад, після втрати ваги саме цей компонент допомагає запобігти обвисанню шкіри й забезпечити пружність м’язам. А під час активних тренувань його висока кількість в організмі допомагає уникнути болю у м’язах. Тож природні запаси колагену просто необхідно поповнювати тим, хто піклується про своє здоров’я та красу.

«Коллаген 11000 Плюс» від «Доппельгерц» допоможе відновити кількість власного колагену, яка з віком стрімко падає. Основним компонентом цього продукту є пептидний гідролізат колагену I типу, спеціально підібраний для роботи з опорно-руховою системою. Також до цього коктейлю входять інші важливі компоненти — хондроїтину сульфат — що забезпечує м’яке ковзання поверхні суглобів. Вітамін С сприяє синтезу власного колагену. Вітамін D3 грає важливу роль у підтримці кісток.

«Доппельгерц» — бренд німецької компанії «Квайссер Фарма», яка спеціалізується на виробництві лікарських препаратів і вітамінно-мінеральних комплексів високої якості. В основі всіх продуктів «Доппельгерц» лежать сучасні медичні дослідження й новітні технології. Розробляючи вітамінно-мінеральні комплекси, технологи «Квайссер Фарма» керуються індивідуальними потребами людей різного віку. Активні компоненти, що містяться в препаратах, підтримують правильну роботу організму й допомагають вести активний спосіб життя. Головні переваги компанії «Квайссер Фарма» — столітній досвід роботи, високі стандарти виробництва й найкраща сировина для виробництва продукції. Саме завдяки цим особливостям вона займає провідні позиції з продажу вітамінних комплексів у Німеччині.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також