Як вибрати безпечний і ефективний філер

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Корекція вікових змін за допомогою дермальних філерів – найбільш затребувана процедура як серед дівчат і більш старших дам, так і серед косметологів. Адже це найшвидший і найефективніший спосіб зробити непомітними процеси старіння.

Коли потрібні ін’єкції

Кожна представниця прекрасної половини людства у будь-якому віці прагне продовжити молодість. Помічаючи вікові зміни, ми звертаємося до косметолога для усунення проявів процесів старіння. Найбільш популярними процедурами у фахівців салонів краси є, звичайно ж, ін’єкційні методики. Так, філери на основі гіалуронової кислоти здатні нівелювати вікові зміни, відновити втрачені об’єми тканин, підкреслити індивідуальні риси обличчя, виправити недоліки і тим самим продовжити молодість.

Як часто нас турбує поява зморшок навколо очей, “носогубки” і перші ознаки “бульдожих щік”? Стреси, несприятливі зовнішні фактори, недолік сну і неправильне харчування створюють стрес для нашої шкіри. Вирішити всі ці проблеми без комплексного підходу досить складно. Крім цього, у кожної з нас є свої особливості зовнішності, деякі з них хочеться підкреслити, а деякі приховати.

Тут на допомогу косметологу і приходять дермальні філери на основі гіалуронової кислоти.

Що може філер

За допомогою ін’єкційних методик можна усунути “гусячі лапки”, зробити більш чуттєвими губи і позбутися видимих ​​зморшок в зоні шиї. Але виникає питання: як знайти свого лікаря-косметолога, який працює з перевіреними препаратами, що вселяють довіру? Грамотний фахівець віддасть перевагу філерам, які пройшли безліч досліджень і підтверджують свою безпеку та ефективність, а крім цього, що важливо для будь-якої дівчини, зберігають ефект від процедур тривалий час.

Цим параметрам відповідають філери бренда Phillex, проведення процедур з якими вважаються “королівськими”.

Чому стандарт називається «золотим», а процедури препаратами PHILLEX «королівськими»

Королівські сім’ї Кувейту і Саудівської Аравії довго шукали для себе ідеальне поєднання якості і безпеки. І вибір припав саме на препарати PHILLEX. Чому? На Сході головним критерієм краси є природний вигляд дівчини. Саме тому там проти оперативного втручання. Міняти свою зовнішність вважається неприйнятним, а ось підкреслити природну красу за допомогою легких і безпечних маніпуляцій хоче кожна «східна красуня». А філери лінійки PHILLEX вважаються найбільш затребуваними, якісними і відповідними за всіма запитами королівських красунь. У тому числі і для проведення процедури контурної пластики “золотого стандарту” усунення зморшок і волюметричної корекції обличчя.

З якими проблемами може впоратися філлер

Хочете усунути дрібні зморшки і скорегувати губи? Тоді варто звернутися в клініку краси, де вам зможуть запропонувати корекцію препаратом Phillex Fine Lips. Завдяки вмісту стабілізованої гіалуронової кислоти досягається максимально природний і тривалий ефект при корекції естетичних недоліків молодої шкіри   препарат у руках досвідченого косметолога допоможе впоратися з поверхневими зморшками, зробити чіткішою червону облямівку губ і додасть їм невеликого об’єму, згладить носослізну борозну. Ефект від процедури тримається до 9 місяців.

Але трапляється так, що ми втрачаємо момент і приходимо до косметолога, коли вже неозброєним поглядом видно результати процесу старіння. Наприклад, коли потрібно усунути глибокі носогубні складки, зморшки “маріонетки” і додати соковитості і об’єму губам, підняти куточки рота, зробити чіткішою зону вилиць. У цьому випадку лікар-косметолог може запропонувати вам Phillex Deep Plus.

зацелованные губы

Цей філер впорається з усіма недоліками і поліпшить стан вашої шкіри, а також додасть ефекту “зацілованих губ”, після чого вони стануть більш зволоженими і об’ємними. Phillex Deep Plus допомагає створювати об’єм там, де його не вистачає, при цьому мінімально травмуючи шкірні покриви і скорочуючи ризик побічних ефектів, що, безумовно, робить його фаворитом серед інших препаратів. Ефект від процедури тримається до 12 місяців.

Phillex Deep Plus

 Коли ж ви звертаєтеся до лікаря-косметолога для проведення процедури корекції носа, скроневої зони, підборіддя, вилиць, створення “кутів Джолі”, усунення глибоких зморшок, лікар безсумнівно може використовувати препарат Phillex Sub-Q Plus.

Саме він у досвідчених руках фахівця здатний усунути яскраво виражені вікові зміни, бути затребуваним в процедурі контурної пластики обличчя і домогтися кутів щелепи, як у Джолі. Ефект від процедур зберігається до 18-20 місяців.

Phillex  Sub-Q  Plu

Ефективність і комфорт

Корекція філерами сімейства Phillex порівняно безболісна, і це важливо питання «А це боляче?» перед процедурою задає кожна друга жінка. Цього ефекту вдається досягти завдяки унікальному лазерному заточуванню голки, котра використовується для введення препарату. До того ж філлер містить у складі лідокаїн, який, знеболюючи, дозволяє максимально уникнути неприємних відчуттів.

Завдяки сучасному методу виробництва цих філерів у косметологів з’явилася можливість використовувати меншу кількість препарату, при цьому отримуючи максимальний бажаний ефект. Завдяки технології 4d-matrix філери допомагають вирівнювати шкірні дефекти, а захищена від руйнування молекула гіалуронової кислоти дозволяє препарату довше перебувати у тканинах.

При використанні філерів Phillex вдається сформувати каркас всередині шкіри і це допомагає заповнити порожнечу в зоні глибоких зморшок і складок і, звичайно ж, не переживати про безпеку. За сім років перебування на ринку не відбулося жодного ускладнення при використанні філерів цього відомого англійського бренду, тільки безліч позитивних відгуків як від лікарів, так і від пацієнтів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також