Як вибрати форму брів за типом обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ідеальна форма брів може візуально омолодити, а відстань між бровами може в корені змінити те, як виглядає ваше обличчя.

«Дзеркалом душі» правильніше було б назвати не очі, а брови, адже саме з їх допомогою ми висловлюємо емоції. Саме красиві брови роблять звичайне обличчя привабливим, а жінка з правильними рисами обличчя не притягує погляду. Тому необхідно доглядати за бровами якомога ретельніше, а для початку підібрати форму брів.

Тренди в макіяжі брів диктують нам, як повинна виглядати їх форма. Але останніми роками в світі б’юті панує кілька правил із добору ідеальної форми брів за типом обличчя. Важливо пам’ятати, що ніяких трафаретних, занадто вузьких, занадто широких дуг або брів-цеглинок бути не повинно. До того ж форма брів залежить не тільки від типу обличчя, а й від того, якого ефекту ви хочете досягти. Брови можуть візуально звузити або розширити ніс, надати обличчю з широко посадженими очима гармонійних пропорцій, омолодити або зістарити обличчя. Наприклад, більш широкі брови візуально додають обличчю юнацький, молодий вид. А ось із вузькими «ниточками» все навпаки.

Загалом, головний тренд в макіяжі брів – вибір форми брів відповідно до типу обличчя й цілей, які ви перед собою ставите.

Вибір форми брів для квадратного обличчя

Брови для квадратного лица

Якщо у вас квадратне обличчя, вам підуть у міру густі брови із злегка круглою аркою. Чим ширше обличчя, тим густіше можуть бути брови, так вони будуть врівноважувати важчу лінію підборіддя. Незграбні брови також допомагають збалансувати квадратне обличчя, тому зосередьте увагу на своїй арці: як незграбні, так і округлі брови відмінно гармонують із формою обличчя «квадрат».

Відстань ваших очей також є ключем до створення ідеальних брів. Завжди враховуйте це при прийнятті рішення про те, де ваші брови повинні починатися й закінчуватися.

Кращий вибір для вас: в міру висока вигнута арка, яка буде пом’якшувати й подовжувати обличчя.

Знаменитості з формою обличчя «квадрат»: Еллісон Вільямс, Анджеліна Джолі, Адріана Ліма, Олівія Вайлд.

Як вибрати брови для круглого обличчя

Брови для круглого лица

Високі гострі арки допоможуть привернути увагу до очей і правильно розставити акценти на обличчі, звертаючи увагу на його верхню частину. При оформленні починайте завжди з арки й зробіть її трохи темнішою, ніж решту брови. Спробуйте створити якомога більш високі арки, не обов’язково гострі, головне, щоб вони піднімали кінчик брови вгору – це подовжить ваше обличчя. Завжди дотримуйтесь тільки натурального росту волосся, інакше брови будуть виглядати неприродними.

Кращий вибір для вас: широкі брови з високою дугою й піднятим хвостиком. Чим далі від носа арка, тим ширше буде виглядати обличчя, так що будьте обережні.

Знаменитості з формою обличчя «коло»: Олександра Даддаріо, Лілі Коллінз, Кірстен Данст.

Що треба знати володаркам серцеподібного обличчя

Брови для сердцевидного лица

Обличчя у формі серця є одним із найскладніших, коли мова заходить про корекцію брів. Оскільки ваші очі й лоб і так у фокусі, вам потрібно злегка закругляти лінії, щоб верх обличчя не здавався надто широким. Намагайтеся не робити брови занадто щільними, темними й густими, тому що це приверне увагу до чола. Краще дотримуватися натурального росту волосків, злегка закругленої арки, але не роблячи брови занадто гострими або вигнутими.

Кращий вибір для вас: обличчя у формі серця виглядає найкраще з м’якою аркою, яка врівноважує більш гостре підборіддя. М’яка плавна форма й натуральна ширина – ось до чого варто прагнути.

Знаменитості з формою обличчя «серце»: Шей Мітчелл, Кара Делевінь, Різ Візерспун.

Красиві брови для витягнутого овального обличчя

Брови для вытянутого овального лица

Якщо у вас довге обличчя, спробуйте витягнути брови в кінці. Це не подовжить обличчя ще більше, навпаки, розставить горизонтальні акценти й збалансує форму. Плоска форма без арок також зробить риси обличчя більш гармонійними.

Кращий вибір для вас: прямі брови зі злегка вираженою аркою, яка допомагає розширити обличчя. Уникайте високих вигинів, які звужують обличчя.

Знаменитості з формою обличчя «витягнутий овал»: Белла Хадід, Сара Джессіка Паркер, Жизель Бюндхен.

Поради по формі брів власницям овального обличчя

Брови для овального лица

Дівчатам із овальними обличчями пощастило. Насправді правил немає, крім як працювати з розмірами вашого обличчя для найбільш природної форми брів. Наприклад, якщо у вас пухкі щоки, краще підняти арку трохи вище. А якщо обличчя занадто худе, то можна залишити брови прямими. Також звертайте увагу на посадку очей.

Кращий вибір для вас: слідувати натуральному росту волосків і не старатися з вищипуванням – занадто вузькі брови не в моді.

Знаменитості з формою обличчя «овал»: Меган Фокс, Дженна Дуан, Джессіка Альба.

Які брови личитимуть широко посадженим очам

Брови для широко посаженных глаз

Якщо у вас широко посаджені очі, оформіть брови так, щоб вони починалися далі, ніж ваші очі. Так акцент буде на центрі обличчя.

Кращий вибір для вас: м’які брови личитимуть вам більше, тому зосередьтеся більше на стороні догляду, ніж на корекції форми.

Знаменитості з широко посадженими очима: Лілі Олдрідж, Мішель Пфайфер, Кейт Мосс.

Близько посаджені очі: найкраща форма брів

Брови для близко посаженных глаз

Для близько посаджених очей підходять брови з максимально віддаленою від початку брови аркою. Бажано м’якою й злегка округлою – це допоможе збалансувати риси обличчя. Якщо не знаєте, як вибрати форму брів, дотримуйтесь вашої надбрівної кістки.

Кращий вибір для вас: уникайте занадто тонкої, гострої форми, тому що це створить ефект стрілки, вказуючи на центр обличчя.

Знаменитості з близько посадженими очима: Блейк Лайвлі, Дженніфер Еністон.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також