Як вибрати тест на вагітність

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Відчуваєте деякі симптоми ранньої вагітності? Ви повністю здорові, але у вас затримка – це може бути перша ознака. Залишається зробити текст на вагітність, але як же це зробити правильно? Розповідає редакція Beauty HUB.

Затримка трапляється і при деяких гінекологічних захворюваннях. Тому існують тести, коли ви не впевнені. Плюс ви нервуєте, а УЗД на ранніх термінах в кращому випадку покаже плід розміром з точку або не покажеться нічого. Нудота на ранніх термінах теж буває не у всіх вагітних, до того ж цей симптом може говорити про проблеми з травленням.

Коли робити тест на вагітність

Очікування вбиває вас: ви не можете бути вагітною! Якщо ви думаєте про покупку домашнього тесту на вагітність, ми допоможемо вибрати. Отже, коли ви повинні протестувати себе? Ви можете пройти більшість домашніх тестів на вагітність за три-чотири дні до затримки, але якщо ви вирішите зробити тест занадто рано, швидше за все, отримаєте помилковий негативний результат, тобто тест покаже, що ви не вагітні.

Нервуєте перед здачею тесту? Так, це ваші перші і головні іспити! Якщо не знаєте, як прочитати результат, дотримуйтесь покрокового керівництва інструкції.

Когда делать тест на беременность

Цифровий тест на вагітність проти паперової тест-смужки

Коли мова заходить про тести на вагітність в домашніх умовах, вам треба вирішити: будете використовувати електронний тест або дотримуватися традиційної версії тесту на вагітність? Подивіться відео, щоб отримати підказки, який тест на вагітність найкраще підходить для вас! Цифровий тест зручний у використанні та має сучасний дизайн. Водночас, згідно з дослідженням Університету Нью-Мексико 2005 року, стандартний тест – стрип-смужка – більш чутливий на ранньому терміні, ніж інші види тестів. Було виявлено, що з семи популярних тестів такі тести на вагітність у визначенні вагітності давали кращий результат.

Коли тестуємо: вранці або ввечері

Незалежно від того, який тест ви купите, спочатку зробіть це вранці, змочивши смужку середнім струменем сечі, покладіть її на сухе місце і дайте час на обробку інформації. При негативному результаті, спробуйте ще раз через кілька днів, якщо за цей час не почнуться місячні. Якщо ви виявите слабку лінію тесту на вагітність, швидше за все, ви дійсно вагітні. Зачекайте день або два, і повторіть тест. І якщо результат позитивний, тоді наші вітання, ви – мама!

Стандартна перевірка смужки

Как делать тест на беременность

Як це зробити: на фото показано, як мочитися на смужку. Кінчик стане рожевим, і ви очікуєте 3 хвилини для отримання результатів. Лінія, навіть слабка, означає, що ви вагітні; відсутність другої червоної (рожевої) лінії означає, що ні. Інструкція є на паперовій вкладці.

Що таке електронний (цифровий) тест на вагітність

Цей тест за достовірністю прирівняний до УЗД. Він визначає наявність ХГЧ-гормону, достовірність його вище 99 відсотків, а також передбачається, що ви дізнаєтеся, на якому ви терміні – точність визначається кількістю тижнів. Виробники тесту вказують, що його можна використовувати за 4-5 днів до затримки.

Наскільки точні цифрові тести на вагітність?

Зараз вважається, що цифровий тест більш чутливий для раннього тестування, тому що він виявляє два типи ХГЧ і гормони, які ваше тіло починає виробляти незабаром після того, як ви завагітніли.

Як інтерпретувати результат: треба всього лише 3 хвилини, щоб дізнатися заповітне «так» чи «ні». Знак пісочного годинника на електронному тесті означає, що дані все ще обробляються. Символ книги посилається на інструкції, якщо ви щось зробили неправильно. Знак питання вказує на помилку.

Насколько точны цифровые тесты на беременность

Найпопулярніші тести на вагітність

Виробники: FRAUTEST, CLEVER, HOMETEST, EVITEST PROOF

У тесті на вагітність EVITEST PROOF до індикатора додана піпетка для зручності процедури.

CLEARBLUE PLUS обіцяє 99-процентну точність і має зручний дизайн. Наконечник занурюють в сечу і при позитивному результаті побачите 2 блакитні лінії.

Як користуватися цифровим тестом на прикладі тесту СLEARBLUE

СLEARBLUE

Він простий у використанні, є покрокова інструкція, зручно упакований. Тест показує результат яскравим плюсом чи мінусом при відсутності вагітності, а після плюса на дисплеї вказується строк з дня зачаття. При обчисленні акушерського терміну треба додати тиждень або дві. Якщо термін перевищує 3 тижні, тест виведе цифру «3+». Результат на дисплеї зберігається 12 годин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock